Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Červený Pan Červený, 20. 2. 2020 Recenze

Jaguar Temple: Vydejte se do chrámu z jihoamerické džungle

V aztécké mytologii byl jaguár považovaný za symbol moci a síly. A stejnou moc má i ve žhavé novince Jaguar Temple od studia Thunderkick, ve které se můžete stát objevitelem chrámu v jihoamerické džungli. A třeba na vás v jeho podzemí čeká parádní bonusovka. 😉

Obří hlava jaguára přes 3 válce

Na pětiválcovém automatu, který si u žádného jiného poskytovatele her v Česku nezahrajete, se nachází hned 20 výplatních linií. Nejnižší vklad na roztočení je od 2,5 korun a nejvyšší možnou sázkou je 230 korun. Hru lze ale vyzkoušet i zdarma v módu pro zábavu. Maximální výhrou je pak 470 350 Kč. Ve hře se objevují dva druhy symbolů. Jsou jimi barvy karet, které nepřináší tak vysoké výhry a pak symboly spojené s mytologií jihoamerických indiánů. Ty mají podobu hlav zvířat a jsou lukrativnější. Nejlepším symbolem je ale jaguár, který se dokonce může na 2., 3. a 4. válci objevit ve velikosti 3x3 symboly.

Free spiny s expandujícím wildem

Za alespoň 3 chycené symboly scatter získáte 10 free spinů. Během nich se z wildu stává expandující symbol a žolík se tak roztáhne na celý válec. Scatterů může přijít ale klidně až pět a počet bonusových otoček se tak samozřejmě zvyšuje. Během free spinů navíc lze vyhrát až 20 dalších otoček. A to už je pak pořádný rachot!
Obrázek - Free spiny s expandujícím wildem
Pan Zelený: „Thunderkick s Jaguárem potvrdil, že nikdy nešlápne vedle. Zpracování je tak věrohodný a tak vás vtáhne do děje, až mám skoro pocit, jako bych stál v Peru u Machu Picchu." Pan Červený: „Všichni víme, že pro mě jsou na hře nejdůležitější bonusy. A tady se opravdu povedl. Už jen to, že během free spinů můžu vyhrát další točky, je super. A expandující wild k tomu? Prostě paráda!"
Kancelář pozadí Kancelář popředí

Mrkněte také na tohle