Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 4. 5. 2022 Recenze

Jack & the Mystery Monsters: Příšerky, které si zamilujete!

Online hry od Synotu už dávno nejsou jen o třešních a citrónech. V nové pecce vyrazíte s klučinou Jackem na bojovku do lesa, ve kterém se to hemží příšerkami. Není ale třeba se bát, tato rozverná stvoření pro vás mají nachystané parádní výhry, a se spoustou bonusových symbolů si užijete pořádnou zábavu.

Scatter výhry i násobící wild

První výhodou téhle pětiválcové mašiny s 15 výplatními liniemi je bezesporu to, že nejvzácnější příšerky (červená, fialová a modrá) vyplácí drobné výhry už ve dvou kusech. Červený kouzelný pařez vám v pětici nadělí 50násobek, těch největších zisků ale dosáhnete s wildem. Ten totiž všechny výhry násobí x2, a navíc může sám o sobě vytvořit výherní kombinaci. 1000násobek za pět kousků se povede trefit málokomu, ale 100násobek za čtyři také není vůbec k zahození. Na takové noční toulce lesem snadno vyhládne, a tak má pro vás Jack v batohu připravenou svačinu v podobě 5, 20 nebo 50násobku sázky. Batohy fungují jako scatter symboly, takže pro připsání výhry není potřeba, aby padly na výherní linii.

Free spiny a podzemní říše

Pro získání 10 volných toček stačí, aby na prvních třech válcích padly runové kameny s nápisem „Free spins“. V nich sice wilda najdete jen na 2. a 4. válci, ale každý žolík (ať už je součástí výhry nebo ne) zvýší multiplikátor, kterým se nakonec vynásobí celková výhra v bonusu. Povede se vám urvat maximální násobitel x21? Jestli ne, tak nemusíte házet flintu do žita, protože na vás čeká ještě jedna bonusovka, tetonkrát ve stylu „click and pick“. Spustí ve chvíli, kdy se na posledních třech válcích objeví hlavní hrdina automatu s nápisem „Bonus“. Podíváte se do podzemní říše, kde si nejprve vyberete jednu z 5 rostlin, pod kterou se ukrývá náhodná cena. Pak našeho hrdinu stáhnou kořeny stromů ještě hloub pod zem, není ale důvod k panice – naopak, pomozte mu vybrat tu správnou magickou houbu, a odměna se vynásobí. V této bonusovce si můžete přijít až na 200násobek sázky!
Pan Zelený: „Tohle je hra podle mýho gusta! Spousta možností, jak dojít k parádní výhře a k tomu kouzelná atmosféra. Nejradši bych taky čapnul bágl a vypravil se do lesa.“ Pan Červený: „Nejvíc se mi líbí, jak ve free spinech funguje násobitel. Nemusím vůbec smutnit, že mi big win padne v první točce na x1, protože se násobí až celková výhra na konci toček – prostě bomba!“

Mrkněte také na tohle