Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Červený Pan Červený, 23. 10. 2023 Recenze

It´s a Bet: Vysportované výhry

Seš sportovní nadšenec tělem i duší? Ať už sportuješ aktivně, nebo doma na gauči s joystickem nebo pivem v ruce. Určitě tě společně s českým providerem Casimi potěšíme online výherním automatem It´s a Bet. Jednoznačná volba pro všechny, kteří milují sportovní atmosféru a zároveň vyhledávají vzrušující adrenalinový zážitek u casinových her. Vykopneš si i ty nějaký ten bigwin?

Sportem k výhrám

Tento velmi netradiční herní automat tě kromě stylového tematického zpracování určitě překvapí zajímavou herní mechanikou. Na celkem 6 válcích, rozdělených do dvou sloupců, budeš sbírat výhry díky shluku symbolů, kterých je celkem 10 a vyobrazují míče z nejpopulárnějších míčových sportů a také puk. Minimální počet spojených symbolů je 5, za které obdržíš 1x výši tvého vkladu. Za deset obdržíš 10násobek tvé sázky, ale maximum obdržíš za celkem 15 shodných symbolů ve shluku, a to velice sympatický osmdesátinásobek. A taková výhra ti určitě dokáže zvednout tep a rozproudit krev. 

Poskládáš výherní tiket?

Chybět samozřejmě nemůže ani nějaká ta vychytávečka. A tady potěšíme hlavně fanoušky kurzového sázení. Pokud totiž na kdekoliv na válcích objevíš minimálně 3 stejné symboly a maximálně 6, obdržíš až 25 volných otoček zdarma. Během každého free spinu zdarma se ti náhodně sestaví tiket se sázkou na 1 až 4 zápasy s náhodným kurzem a náhodným tipem na domácí, hosty, nebo plichtu. Počet symbolů v každém sloupci je připsán k výsledku zápasu na tiketu.

Za každý uhodnutý zápas obdržíš násobek tvého vkladu dle kurzu utkání. V případě uhodnutí všech zápasů je k celkové výhře přičtená i výhra celkového kurzu vynásobená sázkou. Během bonusových zatočení zdarma se může objevit také herní symbol „CASH OUT“, který ti automaticky přidělí hodnotu vkladu k celkové výhře. Podaří se ti trefit ten nejvyšší kurz a obtěžkat tak tvé konto nějakým tučným obnosem? Za zkoušku to rozhodně stojí. 
Pan Zelený: „Pro zarytého sportovce jako já je tahle hra trefou do černého. Nemusím řešit jaký symbol mi padne a jaká bude výhra. Stačí mi, když se mi zdrcnou pěkně k sobě.“ Pan Červený: „Hotová sportovní mánie, vám řeknu. Při free spinech zdarma jsem napnutej jak kšandy, jestli výsledky klapnou. A když trefím celý tiket, je to jako vyhrát olympiádu.“

Mrkněte také na tohle