Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Červený Pan Červený, 16. 10. 2023 Recenze

Inferno: Ošlehnou tě plameny bohatství?

Podzim máme v plném proudu, teploty začínají klesat a ty přemýšlíš, jak ještě prohřát kosti? Tady seš rozhodně na správném místě. Společně s providerem Big Win tě vezmeme do hlubin samotného pekla hracího online automatu Inferno, kde skrze zářivé plameny a hrozivé symboly se budeš pohybovat na tenké linii mezi nebezpečím a oslnivými výhrami. Dojdeš si pro bohatství ukryté uprostřed plamenů samotného pekla? Ale pamatuj! Co peklo schvátí, už nenavrátí!

Pekelné brány se otevírají

Výherní automat Inferno je jednoduchý pětiválec s pěti fixními výherními řádky a výhrami už za dva trefené symboly. Ty nižší výhry nesou symboly J, Q, K, A, které ti v pěti dokážou nadělit až 8násobek tvého vkladu. Specialitou u těchto symbolů je, že když ti padnou na všech pozicích na válcích 1-3(resp. 4 a 5) tak se ti výhra znásobí 3x (resp. 4x a 5x). Střední výhry ti pak přinesou symboly kříže, pentagramu a kotlíku, které tvou kapsu mohou potěšit až velice sympatickým 128násobkem sázky. Ty největší big winy na tebe ale číhají v podobě hrozivých symbolů kerberose, gargoyle a samotného vrchního pekelníka Satana. Pět satanů v jedné linii naducne tvé konto rovnou pětisetnásobkem tvého vkladu, a to je opravdu žhavá výhra. 

Čert má i něco navíc

Stále máš pro strach uděláno? Tenhle peckový online slot má pro tebe samozřejmě také něco navíc. Jedním z dalších symbolů, se kterým se ve hře můžeš setkat je wildu, který je vyobrazen strašidelným démonem. Padnout může kdekoliv na válcích a roztahuje se na celý sloupec v případě, že vytvoří výherní kombinaci. Dalším symbol je pak bonusový symbol runy, který v 3–5 spouští volná zatočení zdarma v počtu 5, 10 a 15 podle počtu symbolů na hracím poli. Garantujeme ti, že z pekelných free spinů zdarma bude tvoje peněženka výskat radostí. 
Pan Zelený: Parádní hra ve které sbírám výhry již za dva symboly, a to je přesně to co mám rád. K tomu připočtu pěkné zpracování a vím že program na dnešek je jasný. Pan Červený: V téhle pekelné online hře se to big winy jen hemží. Roztahující se wild anebo free spiny zdarma mi kapsu pěkně naplní. A až čerta pořádně oberu, tak bude rád, že ho k sobě vezme alespoň Mikuláš.

Mrkněte také na tohle