Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Červený Pan Červený, 21. 12. 2020 Recenze

Hot Wild: Ovoce, které zahřeje

Ovocných online automatů není nikdy dost. Snad nejoblíbenější motiv hracích automatů se objevuje i v nové online hře od studia Tech4Bet. Jak už jste si ale mohli všimnout u jiných pecek od tohoto dodavatele, ve hrách máte možnost si vybrat váš oblíbený počet válců nebo výherních linií. Jinak tomu není ani u výherního automatu Hot Wild, který můžete vyzkoušet zcela zdarma.

V jednoduchosti je krása

Tímto heslem se nejspíš řídili vývojáři z Tech4Bet, když vytvářeli tento online slot. A mají pravdu – sedmičky, melouny, vínečka… Tyhle symboly nikdy neomrzí. Pětiválcový hrací automat Hot Wild můžete roztočit na pěti, deseti, dvaceti nebo čtyřiceti výherních řadách. Máte radši menší výhry, které padají častěji? V tom případě určitě zkuste variantu se čtyřiceti liniemi. Jestli dáváte spíš přednost míň častým, ale za to pořádným výhrám, tak sáhněte po verzi s pěti řadami.

WILD je opravdu HOT

Jak název výherního automatu napovídá, důležitou roli hraje na tomto automatu symbol wild. Ten, když vytvoří výherní kombinaci, tak se navíc roztáhne přes celý válec. Tuhle vychytávku určitě oceníte hlavně když budete hrát na víc linií, když se pak wild objeví na více válcích, tak to opravdu stojí za to.

I když Hot Wild patří ve své podstatě mezi jednoduché hry, má rozhodně co nabídnout. Kromě expandujícího wildu se v online automatu nachází také dva různé scattery. Za 3 podkovy kdekoliv na válcích získáte prémii ve výši 20násobku sázky. Za dolary jsou odměny ještě větší – za 5 těchto symbolů vyhrajete 100násobek sázky nehledě na tom, kolik výherních řad jste si zvolili.

A jak je to se sázkami? Online automat můžete otestovat už za korunu, ti odvážnější z vás mohou do hry poslat 1000 Kč na jedno otočení. Maximální výhra na spin je v rozmezí 420 000 – 500 000 Kč, podle toho, jakou verzi hry si vyberete.

Pan Zelený: „Kromě toho, že si můžu vybrat, na kolik řad budu hrát, mi přijdou fajn scattery, který často v podobných hrách chybí. Výher navíc není nikdy dost.“ Pan Červený: „Hrací automaty od Tech4bet si mě fakt získaly. Do jednoduchých her vždycky přidaj něco, za co stojí je hrát. Největší lákadlo je pro mě expandující wild, ten totiž někdy pomůže vytvořit výhry navíc, o kterých jsem ani netušil, že tam jsou.“
Kancelář pozadí Kancelář popředí

Mrkněte také na tohle