Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 29. 8. 2023 Recenze

Hot Blizzard: Přivane ti letní bouře proudy výher?

Slovenské studio Tom Horn už léta sklízí velký úspěch po celém světě, a máme tak velkou radost, že jeho skvostné online automaty můžeme našim hráčům nabídnout i my. Hrací automat Hot Blizzard patří světově mezi vůbec nejhranější pecky tohoto vývojáře – výherní automat můžeš vyzkoušet i zdarma v módu pro zábavu, a hned poznáš proč!

Tref sedmičkový jackpot

Pětiválcový automat v sobě snoubí nejoblíbenější herní prvky. Těmi jsou především ovocné symboly, ale i přehledných 5 výherních řad. S nižším počtem výplatních linií je sice o něco těžší chytit výherní kombinaci, ale zato když padne výhra, tak to stojí za to. Nejnižší třešně dokonce vyplácí výhry i ve dvou symbolech, z dalších ovocných kousků si pak nejvíc pošmákneš na švestkách, modrých hroznech a melounech, které v pětici vyplácí 50 a 100násobek sázky. Ultimátním cílem hry je ale trefit ohnivé sedmičky. Za ty už ve čtyřech shrábneš 200násobek, a pět těchto symbolů ti do kapsy přihraje luxusní 1000násobek sázky!

Znásob své výhry v bonusu

K výhrám ti dopomůže i žolík, platinová sedmička s nápisem JOKER. Tenhle wild symbol nahrazuje veškeré symboly kromě zlatých hvězd. Ty ti ale zase poskytnou jinou výhodu – chyť aspoň tři kdekoli na plátně, a máš v kapse 10 free spinů zdarma. Otoček zdarma může být ale mnohem víc, 4 nebo 5 scatterů ti nasypou 20 nebo 30 volných toček, což je už dost slušná porce. A nejde jen tak o ledajaké točky – každá výhra v bonusu se automaticky násobí x3, a navíc může kdykoli padnout nášup dalších free spinů! Trefíš v nich sedmičky?
Pan Zelený: „Je fajn, že do vcelku jednoduchýho automatu zakomponovali vývojáři z Tom Hornu i free spiny. Hra je díky tomu napínavější, kdo by nechtěl svoje výhry násobit x3?“ Pan Červený: „Na hrách tohohle typu mě baví hlavně to, že nesbírám žádný pidi výhry. Prostě za tři stejný symboly vždycky minimálně dvojnásobek, tak by to mělo bejt všude 😊.“

Mrkněte také na tohle