Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 12. 6. 2023 Recenze

Hexagona: Diamanty nadělují big winy!

Český výrobce online automatů Casimi nám už několikrát ukázal, že umí jít tak trochu proti proudu a přichází na trh se zábavnými novinkami, které nadchnou svojí originální mechanikou. Jinak tomu není ani v diamantové pecce Hexagona, která ti ve spoustě free spinů zdarma nadělí pořádné výhry.

Vyhrávej zleva i zprava!

Netradičně vyhlížející herní plocha obsahuje 5 válců se dvěma až třemi symboly na válci. Na nich najdeš karetní znaky (kříže, piky, káry a srdce), za které shrábneš spíš nižší výhry do 3násobku sázky za pětici. Různě zbarvené diamanty ti už přihrají hezčí sumy – od 5násobku za modré do 25násobku za červené drahokamy. Samozřejmostí je také wild na zlatém podkladu, který ti dopomůže zkompletovat výherní kombinace. Jednou z největších předností téhle mašiny je funkce vyplácení výher z obou stran – nemusíš tak smutnit, když po prvních dvou válcích vidíš, že se nic nepropojilo, protože je pořád šance, že padne výhra zprava.

Trefit bonus nikdy nebylo jednodušší

I v Hexagoně se podobně jako u ostatních her z nabídky tohoto providera můžeš těšit na pořádnou dávku akce. Tu zajišťují respiny, které na rozdíl od klasických zatočení zdarma v jiných automatech padají o dost častěji. Žádné čekání na scattery – stačí, aby padl wild na libovolné pozici na prostředním válci, a máš v kapse 9 respinů zdarma. Nejdřív se wild zduplikuje i na druhou pozici prostředního válce a může se točit. Herní plocha se opticky rozdělí na dvě kola a ta se s každým respinem střídavě otáčí. Wildy tak cestují celým plátnem a díky vyplácení výher z obou stran je téměř každý respin výherní!
Pan Zelený: „Je super si na chvíli odfrknout od ovocný klasiky a zatočit nějakou neobvyklou hru. Hexagona si mě získala hlavně skvělým grafickým zpracováním a vyplácením výher z obou stran.“ Pan Červený: „U většiny her se pustí respin až když padne určitá výherní kombinace. U Hexagony stačí, aby mi padnul wild veprostřed a hned mám devět toček zdarma, a to už je hodně slušnej příděl. Nejlepší je, když jsou na plátně i další wildy kromě prostředního válce, to si pak v každým respinu užiju pořádně divokou jízdu 😊.“

Mrkněte také na tohle