Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 31. 5. 2024 Recenze

Golden Ox: Ober zlatého býka o jeho poklad

Za velkou čínskou zdí žije podle pověstí zlatý býk, který sedí na obrovské hromadě big winů. K tomu pokladu vede jediná cesta: přes hrací online automat Golden Ox od dodavatele Endorphina. Na 5 válcích najdeš 50 výherních linií, které ti můžou přinést pěkný balík. A ani nemusíš umět čínsky, stačí zkrotit býka.

Oslav čínský nový rok s parádní výhrou

Na online slotu Golden Ox najdeš všechny poklady, které čínská kultura nabízí. Určitě tě potěší nádherní koi kapři, kteří přináší výhru už od dvou symbolů v řadě. Když zaplníš celou řadu, na účet ti připluje 1,5násobek sázky.

Znáš nádherné čínské lampiony? Ty ti přihrají úplně stejnou výhru jako koi kapři. Stačí jich vyrovnat 5 do řady a sázka se ti vynásobí x1,5.

Nejznámější čínskou tradicí je rozhodně čínský nový rok. I Číňani si potrpí na luxusní ohňostroj. Na téhle mašině ti 5 ohňostrojů v řadě vyčaruje jiskry v očích, sázka se ti totiž vynásobí x2.

Divoká výhra se zlatým býkem

Zlatý býk má na tomhle výherním online automatu funkci wild. Každý už ví, co to znamená – když se objeví býk, nahradí jakýkoliv jiný symbol.

Štěstí ti přinese čínská mince pro štěstí. Teda jedna ani tak ne, tři už ano. Není to totiž nic jiného než symbol scatteru. Najdi tři tyto mince a roztočíš bonusovku s 10 free spiny zdarma.

Během bonusovky se navíc každý wild, který padne, zamkne na místě, takže při každé další točce se zvyšuje šance na pořádný big win.
Vidíš, že není potřeba žádné finty, zlatý býk se o svůj poklad rád podělí.
Pan Zelený: „Baví mě hry, ve kterých se něco naučím, a ještě vyhraju balík. Proto se mi líbí i Golden Ox. Je to jako vydat se na exkurzi do starověké Číny a odnést si z ní big win.“ Pan Červený: „Výherní násobky jsou v téhle hře malinko menší než jinde, ale počet výherních linií mi to bohatě vynahradí. Při 50 výherních linií se výhra pěkně nasčítá. Navíc automat nešetří wildy, takže hezky sype.“

Mrkněte také na tohle