Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 17. 3. 2021 Recenze

Gold Digger: Zúčastněte se zlaté horečky!

Vždy, když se v historii někde objevilo zlato, rozjel se bláznivý kolotoč. Na jedno místo se sjeli dobrodruzi ze všech koutů světa, kteří doufali, že se na ně usměje štěstí a zbohatnou. Díky iSoftbetu a Sazka Hrám můžete nyní takovou zlatou horečku zažít i z pohodlí domova!
 

K výhře vám dopomůže bláznivý horník Gus

V ústí šachty se točí 5 válců s 20 výherními řadami. Na nich najdeš kromě klasických hodnot J, Q, K a esa také symboly, bez kterých se neobejde žádná těžba – krumpáče, petrolejové lampy, vozíky narvané zlatem a také portrét hlavního hrdiny slotu. Ten stojí i vedle válců, a i když vypadá celkem vysloužile, pořád má v rukávu triky, které mohou vylepšit jakoukoli točku.

Gus má ve svém životě nejradši dvě věci: zlato a výbuchy. Proto se občas rozhodne, že na válce hodí nějaký ten dynamit, který se změní na wildy nebo detonuje nízké symboly a vymění je za ty lukrativnější. Když pak mrskne svým krumpáčem, dokáže ještě zvýšit šanci na bonus.

 

Extrémně napínavá bonusovka

To pravé bohatství na vás čeká v hlubinách šachty, kam se dostanete, když se na herní ploše kdekoliv objeví alespoň 5 zlatých hroud, takzvaných nugetů. Ty jsou vždycky označené hodnotou, kterou za ně zkasírujete. Nugety se zamknou na svých pozicích a spustí se 3 respiny. Když se během nich objeví další nuget, zamkne se a počet dotočení se obnoví na trojku.

Bonusová hra je ještě vyšperkovaná různě barevnými krystaly, které se nezamykají, ale také resetují počet her a když nasbíráte 3 jednoho druhu, tak odemknou další řádky pro napadání zlata, zvýší počet spinů, navýší hodnotu už napadaných nugetů anebo vynásobí celkovou kořist až x10!
Obrázek - Extrémně napínavá bonusovka
Pan Zelený: „Tohle se iSoftbetu fakt povedlo. Slot skvěle doplňujou animace a zvuky, díky kterým si připadám jak zlatokop na Klondiku.“ Pan Červený: „Mě nejvíc zaujala jednoznačně bonusovka. Krystaly, který během ní padají, to pořádně okoření. Nejradši mám ten fialovej, kdo by nechtěl celkovou výhru ještě znásobit?“ 
Kancelář pozadí Kancelář popředí

Mrkněte také na tohle