Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Červený Pan Červený, 16. 2. 2023 Recenze

Goblinions: Nalezněte v podzemním dole zlatou žílu!

Zbrusu nový pětiválcový automat od Synotu nás tentokrát vezme na projížďku hluboko pod zem. Jako správný horník budete potřebovat k vykopání výher vhodné načiní jako jsou odolné boty, helma, svítilna, krumpáč a prostorný batoh na uskladnění zlatých úlovků. Jde se fárat!

Ušatí goblini roztáčejí válce

Na hracím automatu se skrývá v podzemních chodbách 25 výherních linií. Karetní symboly srdce, káry, kříže a piky vynesou ve výherních kombinacích menší výhry. Když do toho pořádně kopnete s rýčem nebo krumpáčem už to začíná být slibnější. Nejlépe připravení na vysoké úlovky budete s helmou a lampičkou, za které v 5 kusech získáte 6násobek sázky. Jakmile nasbíráte 5 pytlů zlata, budete odměněni krásným 8násobkem sázky. Nejcennější výhry ovšem zaručí wild neboli zelený malý goblin. Za alespoň 2 gobliny vám bude přidělen respin a při dotáčení válců zas může padnout další výhra. Stejně tak když přiběhne další zelený skřet, získáte opět další točku zdarma. Navíc když se na válcích sejde 5 goblinů naráz, tak vám vypláznou parádní 20násobek!

Napěchované vozíky dynamitem

Díky wildům se válce pořád točí. V této hře nesmí chybět ani bonus symbol, kterým je vozík plný dynamitu. Pokud se vám povede dovézt k sobě 3 vozíky výbušnin, máte dostatek munice na odpálení haldy šutrů před zasypaným vchodem do bonusové hry. Vozíky najdete na válcích na 1., 3. a 5. kolejišti. Ve skryté komnatě vyzdobené špičatými krystaly na vás čeká 10 zatočení zdarma. Tak kolik pytlů zlata si odnesete?
Pan Zelený: „Dobrodružství, to je moje, a snášet se po laně do nižších pater starého dolu, to je teprve adrenalin. Musíte si dávat pozor na hlavu a nezapomeňte, že kopání zlata je velká makačka, tak si přineste krumpáč a s gobliny vám to půjde jedna radost. To bude rachot až padne big win!“ Pan Červený: „Dynamit už doutná a já čekám až mi každou chvílí odpálí zbytečný kamení a já si budu moct odnést zlaté valouny. Po obrovský explozi jsem narazil na pěkný žlutý krystaly citrínu a hudba se parádně rozjela. Do jeskyně přibíhal jeden goblin za druhým a s každým z nich přišla další točka zdarma. Neskutečná jízda!“

Mrkněte také na tohle