Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 4. 1. 2023 Recenze

Gladorius: Skliď v aréně jásot davu a pořádné výhry k tomu!

Mašiny od Apolla patří graficky i herně mezi absolutní špičku českých casin, a tak jsme moc rádi, že spouštíme další bombu od tohoto dodavatele. V online hře Gladorius se ocitneš přímo uprostřed gladiátorské arény, kde změříš síly s těmi nejobávanějšími bojovníky. Ověnčíš se slávou a trefíš pořádné big winy?

Expandující wild

Pětiválcový automat má jenom 5 výplatních linií, nabízí ale zajímavé výhry. Za obyčejné karetní znaky vyhraješ maximálně 8násobek, symboly spjaté s gladiátorskými souboji ti ale už přihrají slušný balík. Koruna z vavřínových větviček ti v pětici vyplatí 64násobek, gladiátorská zbroj a přílba dokonce 128 a 256násobk sázky. Za tyto 3 obrázky shrábneš menší výhru i ve dvou kusech. Hru dělá zajímavou především gladiátor. Ten funguje jako wild a když se nachází ve výherní kombinaci, může se neohroženě roztáhnout na sousední pozice na válcích (vodorovně i svisle), což často vede k rozšíření výherního komba nebo k vytvoření nové výhry.
Obrázek - Expandující wild

Najdi klíč k caesarově truhle

Pro nejlepšího bojovníka je v gladiátorské aréně připravená i bonusovka v podobě mystery výhry. Když na kdekoli na válcích spatříš truhlu a klíč, neváhej a truhlu odemkni. Najdeš tam poklad v hodnotě 8 až 105násobku sázky. No a pokud se ti zrovna k truhle nepovede najít klíč, nemusíš si zoufat. Když ti padne pět truhel ve výplatní linii, odneseš si nejvyšší výhru, rovný 500násobek. I v téhle pecce navíc hraješ každou točkou o Apollo jackpoty, včetně exkluzivního platinového. Tak na nic nečekej, čapni meč, nasaď helmu a vytřískej z toho maximum!
Pan Zelený: „Hru určitě doporučuju hrát se zapnutým zvukem. Vydařenou grafiku totiž skvěle podtrhuje i epická hudba, díky který jsem při hře napnutej, jako kdybych šel bojovat na život a na smrt.“ Pan Červený: „Jednou z mých nejoblíbenějších her od Apolla byla vždycky Pandora. Každá mašina se ale časem ohraje, a tak jsem rád, že Apollo přišlo s touhle peckou, kde si vychutnám stejnou mechaniku s jinými obrázky a hudbou.“

Mrkněte také na tohle