Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 7. 6. 2024 Recenze

Geisha: Poznej japonské umění vyhrávat

Kdo by nevěděl, kdo je gejša? Nádherné společnice, které dokáží jedním pohledem získat srdce každého muže. Přicházejí z Japonska až k nám a v kasinové online hře Geisha od výrobce Endorphina nadělují pořádné big winy. Gejši najdeš tradičně v čajovnách. V té naší je 5 válců a k tomu 25 výherních linií, na kterých tři exotické krásky rozdávají úsměvy a výhry.

Výhra za každým úsměvem

Vítej v čajovně tří společnic! Najdeš tady spoustu symbolů, ale největší vzácnost je, když sejdou mezi hosty samotné gejši.

Dáma v červeném a dáma v modrém ti ve výherní kombinaci 4 symbolů nadělí velmi slušný 8násobek sázky. Pokud jich najdeš v řadě 5, násobí se sázka x24.

Celé čajovně šéfuje tajemná gejša, která nosí zlaté kimono. Pokud se ta objeví mezi hosty, můžeš se těšit na tučné big winy. Už 4 zlaté gejši nabízí moc pěkný násobek x24. Plná řada pak znamená výhru 32násobku sázky, tak bacha, ať ti nezaskočí čaj.

Koi kapříci připlouvají s ještě většími výhrami

Na zenové zahrádce najdeš i zurčící jezírko plné strakatých koi kaprů. Ti jsou symbolem štěstí a na tomto hracím online automatu i symbolem wildu, který umí nahradit všechny výherní symboly.

Pokud se ti zadaří a padnou ti tři symboly bonusu, spustí se bonusovka s 10 free spiny zdarma. Během bonusovky se na válcích vždy objeví 2 zahalené gejši jako wild, které zabírají svými postavami celý válec. Pokud vznikne výherní kombinace, odkryje se gejša, která se skrývá za žaluzií a výhru ještě vynásobí. Bonusová hra jde navíc získat opakovaně, takže volných otoček máš šanci trefit opravdu dost.

V Japonsku funguje přísná hierarchie, proto i gejši mají přesně rozdělenou výši násobitele. Červená společnice násobí x1, modrá x2 a zlatá x3. Tak na co ještě čekáš? Zahraj si výherní automat zdarma nebo za peníze a uháněj na dálný východ!
Pan Zelený: „Čaj mě nikdy moc nebral, ale tuhle čajovnu, kde servírují big winy, určitě navštívím!“ Pan Červený: „Tyhle holky jsou sice trochu netykavky, ale štědrými výhrami rozhodně nešetří, takže jim to rád odpustím. Hlavně, když se mi pěkně nafukuje konto.“

Mrkněte také na tohle