Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Červený Pan Červený, 18. 3. 2024 Recenze

Game of Luck: Získáš poklad ze zeleného ostrova?

Jak by se ti líbilo ocitnout se na zeleném ostrově, kde všechno, na co narazíš, přináší štěstí? Šéfuje tady nádherná bohyně Danu a její pomocník leprikón se zrzavým plnovousem a zeleným kloboukem.

Na tomhle ostrově je země posetá čtyřlístky, na obloze duha a všude najdeš podkovy pro štěstí. Tohle není začátek pohádky, ale online slot s výstižným názvem Game of Luck, ve kterém ti všechny tyhle symboly přinesou pěkně tučnou výhru.
 
Zelená barva prý uklidňuje, ale věř, že tenhle herní automat s pěti válci a 20 výherními liniemi tě v klidu nenechá.

Tučné výhry na konci duhy

Nejnižší výhry ti v hracím automatu od výrobce Amusnet přinesou karetní symboly A a K, ale i u těch si při plném počtu přijdeš na pětinásobek sázky. Když se do řady vyrovnají symboly s puntíky, je to o něco veselejší. Za pět berušek nebo muchomůrek shrábneš do váčku 7,5násobek své sázky.

Co je lepší než nádherná blondýna? Přece rovnou 5 nádherných blondýn ve výherní linii! Když se do linie vyrovná pět symbolů téhle kočky, sázka se ti vynásobí desetkrát.
A teď pozor, opravdová honorace výherního automatu přichází: skřítek leprikón je sice šereda, ale když se jich spojí pět, vysází ti pěkně na dřevo 20násobek sázky.
 
Co by to bylo za výherní online automat, kdyby chyběl symbol wild? Kdekoliv na herním poli se může objevit zlatá podkova a nahradit některý ze symbolů, aby ti přinesl trochu toho štěstíčka a přihrál výhru. Když se sejde wildů víc, tak se ani nemusí na nic měnit a vyhráváš i tak. Teď už je ti určitě jasný, proč je podkova symbol štěstí, co? Ale pozor, to není všechno!
 
Wildů totiž není nikdy dost, takže v téhle online hře kromě podkovy najdeš i speciální symbol wild v podobě Čtyřlístku. Když padne Čtyřlístek, rozroste se po celé délce válce, na obloze se rozsvítí duha a ty začneš inkasovat pěkně podle výherních linií.

Najdeš leprikonské zlato?

Leprikón v téhle casino hře rád rozhazuje zlaté mince scatter. Ty ani nemusí tvořit výherní linii, prostě je najdi na herním poli a výhra je tvoje! Za 3 nebo 4 mince získáváš 5 nebo 20násobek sázky. Ale když najdeš mincí 5, sázka se ti vynásobí x200! Jestli tohle není štěstí, tak už nic.

Zahrajte si svižný automat zdarma nebo za peníze a odneste si v pytli hromadu zlatých mincí nebo statisícový jackpot.
Pan Zelený: „Zelená je moje nejoblíbenější barva, takže když herní pole zezelená symboly Čtyřlístku a začne mi naskakovat výhra, tak bych nejradši, aby to nikdy neskončilo.“ Pan Červený: „Danu je sice kočka, ale největší radost mi udělá, když se po herním poli rozsypou mince scatter. Čím víc, tím líp!“

Mrkněte také na tohle