Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Červený Pan Červený, 27. 4. 2022 Recenze

Game of Castles: Prohledejte zákoutí středověkého hradu!

Adell nás přivádí do nelítostné doby plné soubojů o samotné přežití. Rozbořené hradby středověkého hradu a jeho poklad chrání nebezpečný rudozlatý drak. Podaří se vám z jeho spárů získat truhlici plnou zlata?

Rytíř, jednorožec a rudý drak

Pětiválec v sobě ukrývá 5 výherních linií. K výhře stačí získat 3 stejné symboly kromě symbolu bílého jednorožce, u kterého stačí pouze 2 a výhra je jistá. Nižší výhry sesbíráte za klasické písmenné symboly (Q, K, A) s hnědou knihou. Střední výhry trefíte za štíty a zkřížené meče. Vysoké výhry vás čekají za rytířskou helmici se zlatým žezlem a ty úplně nejvyšší za vzácného jednorožce. Wildem je symbol hlavy draka, který se umí při výhře roztáhnou po celém válci a odměnit hráče cennými dvojnásobky.

Podchod k free spinům

Bonusem je dřevěná stříška s temným vchodem uprostřed. Ta se může vyskytnout kdekoli na válcích a za minimálně 3 jdete přímo do bonusovky. Podle počtu symbolů bonus, kterých může být 3, 4 nebo 5, obdržíte 10, 15 nebo dokonce 20 free spinů! V bonusové hře je prostřední válec uzamčen a plně obsazen rudým drakem, který zajistí parádní jízdu. Navíc k tomu všemu se dají free spiny trefit opětovaně, takže se tím zvýší šance na pořádný balík!     
Pan Zelený: „Hrady a zámky, to je moje! Animace draka je fakt skvělá, to se musí nechat. Oheň chrlí opravdu bezvadně. Nejlepší na tom je, že se může objevit naprosto kdekoli.“ Pan Červený: „S každým dalším drakem jsem díky násobkům hned bohatší. Teď už jen počkat na tři dřevěný vchody do podzemí a pak to rozjedu, jak se patří. Až 20 toček zdarma, který si jde vytočit opakovaně, to je slušná pecka!“

Mrkněte také na tohle