Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Červený Pan Červený, 8. 4. 2023 Recenze

Fruitisima: Chuť na dezert? Vytoč si sladké výhry!

Honí tě mlsná? Ochutnej ovocné želé v tomto netradičně pojatém výherním automatu od českého vývojáře Casimi. Speciální funkce v téhle mašině probudí apetit snad každého hráče a spolehlivě zaženou chuť po velkých výhrách!

Vyhrávej zleva, zprava i zprostředka!

Při hraní tohoto pětiválce si nemusíš lámat hlavu s žádnými výplatními liniemi. Vyplácení výher funguje na mechanice ‚Cluster pays‘, kde k výhře stačí trefit shluk aspoň 5 symbolů. Za shluk se považuje 5 symbolů, co spolu vodorovně nebo horizontálně sousedí. Výhodou tohohle stylu vyplácení je i to, že výhru shrábneš i když cluster nepadne nalevo. Výhry se totiž počítají i zprava a zprostředka! Největších zisků se dočkáš za šťavnaté ovocné symboly – za plné plátno kiwi a vínečka si přijdeš na 250násobek, jahody a maliny pak vyplácí 300 a úžasný 500násobek sázky.

Divoké respiny

Trefit plné plátno není ve hře Fruitisima žádná velká věda, a to především díky symbolu Wild. Jakmile se ukáže kdekoli na herní ploše, automaticky se roztáhne přes celý svůj válec, což samo o sobě většinou znamená výhru. Navíc se spustí respin, kdy wild zůstane pěkně na svém místě a následuje zdarma dotočení válců se šancí na další trefu. A to není všechno, když se v respinu objeví další wild, free spin zdarma pokračuje dál, a možnost chytit plné plátno za 100 – 500násobek sázky hned nabyde reálných obrysů!
Pan Zelený: „U běžných her s výherníma liniema je člověk často zklamanej hned po dotočení druhýho válce. Tady se může výherní kombinace vytvořit klidně až na posledním válci, a o napětí tu taky není nouze. Super!“ Pan Červený: „Automaty s respiny mám čím dál ve větší oblibě. Na rozdíl od klasických bonusových her padaj o dost častějc, a každou chvíli mám tak šanci na slušnej hit. A ve Fruitisimě to platí dvojnásob!“

Mrkněte také na tohle