Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Červený Pan Červený, 5. 12. 2021 Recenze

Fruiti XXL: Extra velká nadílka ovoce

Šťavnaté ovoce je snad celosvětově nejoblíbenějším motivem automatů. Je za tím nostalgické vzpomínání na doby, kdy se v hospodách začaly objevovat první bedny, nebo je to proto, že jsou tyto hry většinou jednoduché, bez komplikovaných funkcí? Ať už je to jakkoli, ovocná smršť v téhle pecce od Synotu vás určitě nadchne.

Spousta šancí na trefu

I když se Fruiti XXL řadí do staré dobré klasiky, jednou věcí vás určitě překvapí. Na svých pěti válcích totiž nabízí rovnou stovku výplatních linií, takže pěkné úlovky na sebe nenechají dlouho čekat. K výhře je potřeba trefit aspoň 3 symboly na výherní řadě. Jak bývá u ovocných slotů zvykem, nejhodnotnější symbol představuje šťastná sedmička, která v pěti kusech nadělí 4násobek sázky. To se může zdát jako málo, ale symboly často pokrývají celé válce, takže si výhru často vychutnáte na několika desítkách výherních řad.

Získáte maximální výhru?

Hra Fruiti XXL sice nenabízí bonusovku ve formě free spinů, ale díky speciálním symbolům se i tak můžete dočkat pořádných žní. Zářivá hvězda v červeném poli funguje jako scatter, takže stačí, aby padly aspoň 3 hvězdy kdekoliv na plátně a extra výhra je zaručená, i když nejsou symboly na výherní linii. Za souhvězdí o 5 scatterech si přilepšíte o báječný 500násobek sázky. Ve hře samozřejmě nemůže chybět ani wild. Ten kromě nahrazování všech symbolů, kromě hvězd, vyplácí výhry i sám o sobě. Jedna lajna pěti žolíků, a máte v kapse 10násobek sázky, když se ale poštěstí a dorazí plné plátno, zhodnotíte vaši sázku díky 100 výherním řadám x1000!
Pan Zelený: „Na týhle ovocný mašině nejvíc oceňuju 100 výherních řad, díky kterým výhry padají často, a tak si zahraju i s menším vkladem delší dobu.“ Pan Červený: „Energická hudba v pozadí mě správně naladí na výherní vlnu. Chytit plato wildů se mi sice zatím nepodařilo, ale i obyčejný třešně nebo švestky na všech válcích uměj dát pořádnou raketu 😊.“

Mrkněte také na tohle