Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 7. 11. 2023 Recenze

Fresh Fruits: Šťavnaté výhry čekají

S nástupem chladnějšího období podzimu je třeba myslet na správnou životosprávu a doplňovat vitamíny pro posílení imunity. Jednu takovou ovocnou vitamínovou bombu si pro tebe připravil český dodavatel casino her Endorphina. Vstup do světa svěžesti a šťavnatého vzrušení ve výherním online automatu Fresh Fruits. Připrav se sklízet plody tvého štěstí a prokousej se k zaručeně čerstvým big winům.

Nejen ovoce nosí výhry

Pětiválcové ovocné bedýnky má rád asi každý hráč online automatů. Tento hrací automat ti nabídne hned 40 výherních linií a celkově 10 různých výherních symbolů. Výhry jsou vypláceny zleva a již za tři spojené symboly ve výherní linii. Víno, citrony, jablka nebo jahody nadělují spíše nižší výhry. Za tři své konto naplníš o 0,2násobek, ale pětice ti nadělí 2,5násobek tvé sázky. O něco lepší je to s kokosy a melouny, protože ty ti v pěti nadělí sympatický pětinásobek tvé sázky.

Klasicky ale ty nejvyšší výhry nadělují neovocné symboly, zde tedy zvony a sedmičky. Sedmička ti malou výhru nadělí již za dva spojené symboly, ale tvé konto určitě zaplesá radostí, když chytneš hned pětici sedmiček. Zůstatek ti totiž nabobtná hned o 25násobek tvé sázky. Taková výhra určitě posílí každého hráče na těle i na duši. 

Bez wildu ani ránu

Bonusovou funkci a možnost dalších parádních úlovků má na starosti tradičně wild, který je zde vyobrazen tak, že si jej nikdo nesplete. Padnout může pouze na válcích 2, 3 a 4. Roztáhnout se může klidně i na celý válec a pokud vytváří výherní kombinaci, nahrazuje ti jakýkoliv symbol. Jediný symbol, který ale nenahrazuje je symbol hvězd, tedy scatteru, který může padnout kdekoliv na válcích. Tentokrát ti však nespustí žádnou bonusovou hru zdarma, ale naděluje ty nejvyšší výhry.

Za trojici hvězd je to sice jen dvojnásobek tvého vkladu, pokud ti však napadá rovnou pět hvězd, tak si připrav pořádnou nádobu. Nasype se ti do ní totiž monstrózní pětisetnásobek tvého původního vkladu. A tahle vitamínová finanční injekce tě rozhodně postaví na nohy.  
Pan Zelený: „Tyhle ovocné automaty mě nikdy neomrzí. Hrací automat Fresh Fruits je ideální oddechovkou na propršené dny a chladné večery“ Pan Červený: „I když v automatu není žádná bonusovka s free spiny zdarma, má tahle online hra něco do sebe. Políčeno mám na celé souhvězdí, protože 500násobek mě zaručeně dostane z jakékoliv podzimní choroby.“

Mrkněte také na tohle