Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 17. 5. 2023 Recenze

Fortune Cats Golden Stacks!!: Zlaté kočky nosí štěstí!

Výherní automaty od švédského providera Thunderkick jsou celosvětově proslulé pro svou jedinečnou grafiku, neotřelá témata a možností vyhrát krásné výhry i za pár šupů. Pecky od tohoto vývojáře si v Česku můžete zahrát exkluzivně jen v našem českém online casinu, a tak máme velkou radost, že vám můžeme představit tuhle novinku inspirovanou japonskou kulturou.

Vyhrajte balík s mystery symbolem

Na pětiválci s hravou retro grafikou na vás na 40 výherních liniích čeká sada osmi běžných symbolů. Barevné karetní znaky vám přinesou spíš nižší odměny a japonská tykev, koi kapřík a lucerna zase vyšší. Nejhodnotnějším symbolem je zlatá kočka s mávající packou. V japonské kultuře je tahle soška symbolem štěstí a bohatství, a tak ti v jedné řadě vyplatí 7,5násobek sázky. Díky speciálnímu mystery vějíři to může ale být daleko víc. Stačí, když se objeví jeden tento symbol kdekoli na válcích, a náhodně promění jeden z ostatních symbolů právě na zlatou kočku. K parádním ziskům dopomáhá také wild symbol, který se může zobrazit na všech válcích kromě prvního.

Až 2500násobek ve free spinech!

Ta pravá kočičí show začne ve free spinech zdarma, které získáte za 3, 4 nebo 5 červenobílých figurek koček, které plní funkci scatterů. Platí zde pravidlo ‚čím víc, tím líp‘, protože 4. nebo 5. scatter znamená další herní plochu navíc. 10 toček zdarma tak můžete odehrát až na třech plátnech zároveň. Ke třem hracím plochám se ale můžete dostat i postupně sbíráním scatterů během free spinů, přičemž každý tento symbol vám přidá otočku gratis a nasbíráním třech a poté dalších 5 scatterů si přijdete na další dva spiny zdarma.

Na dvou nebo třech hracích oblastech oceníte hlavně funkci Golden Stacks. Pokaždé, když je jeden z válců zaplněný symbolem zlaté kočky, promítne se to i do dalších herních polí na totožné válce. Když k tomu ještě padne vějíř, který postupně promění některé ze symbolů ve zlaté kočky na všech plochách, zaplníte plátna raz dva!
Pan Zelený: „Thunderkick hry mají skvěle propracovaný bonusy, který mě nikdy nepřestanou překvapovat. I když se hra nemusí líbit každýmu, má svoje kouzlo a mezi nespočtem ovocných automatů je ideálním zpestřením.“ Pan Červený: „Když mi tady prvně padl bonus, tak mi hlavou probliklo ‚co je to za šílenost?‘ – no popravdě jsem nestíhal, ale když jsem pak viděl skoro celý plátno zaplněný zlatýma kočkama, bylo mi to jedno, protože pořádnej balík už byl u mě v kapse 😊!“

Mrkněte také na tohle