Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 19. 10. 2021 Recenze

Flaming Spins: Shrábni výhry, dokud jsou žhavé!

O ohni se říká, že je dobrý sluha, ale špatný pán. V téhle pecce od e-gamingu platí hlavně první část tohoto rčení. Pokaždé, když na válcích vzplane oheň, znamená to jediné: Vyhráváš!

Přilej wilda do ohně

V pětiválcové mašině o 20 výherních liniích si přijdou na své všichni fanoušci klasiky. Hra je totiž plná šťavnatého ovoce, zlatých barů a rudých sedmiček. Sedmy jako jediné vyplácí menší výhru už ve dvou kusech, za pět těchto symbolů pak zkasíruješ parádní 150násobek sázky. K pořádným úlovkům dopomůže symbol wild. Ten se sice objevuje jen na prostředních 3 válcích, ale má jednu skvělou funkci navíc. Když je součástí výherní kombinace, tak je to jako když přileješ olej do ohně. Rozhoří se přes celý válec a způsobí tak na plátně obří požár, po kterém ti nezůstane v rukách popel, ale parádní výhra.

Extra výhry za scattery

Kromě skvělého wilda má tenhle ohnivák další trumfy v rukávu. Jsou jimi scatter symboly hvězda a zvonek, které ti nadělí výhru, aniž by musely padnout na výplatní řadu. Hvězdu stačí potkat na libovolné pozici na 1., 3. a 5. válci a máš v kapse dvacetinásobek. Zvonky můžou padnout úplně kdekoli a když jich zacinká pět, můžeš se radovat ze stonásobku sázky.
Obrázek - Extra výhry za scattery
Pan Zelený: „Vždycky je fajn, když je ve hře možnost trefit výhru i jinak, než za symboly seřazený v linii. A tady jsou hned dvě možnosti, takže super!“ Pan Červený: „Wild co se roztahuje přes celý válce? To beru! Když ho spatřím na druhým válci, tak hořím nedočkavostí, jestli padne i na ty další.“

Mrkněte také na tohle