Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Červený Pan Červený, 10. 1. 2024 Recenze

Flaming Fox: Vnitřní oheň naděluje výhry

S novým rokem si řada z nás dává nějaké to předsevzetí. Jedno z nejčastějších určitě bude, věnovat se duševnímu zdraví. Inspiraci si můžeš určitě vzít z moudrého lišáka v online výherním automatu Flaming Fox od našeho nejnovějšího zahraničního dodavatele v portfoliu Red Tiger. Nech v sobě vzplanout svůj vnitřní oheň a promedituj se k slastným big winům.

Výhry získáš zleva i zprava

Pětiválcové hrací online automaty jsou klasikou výrobce Red Tiger a herní automat Flaming fox není výjimkou. Vytáhnout se může určitě parádní grafikou a trefným zvukovým doprovodem. Dále ti nabídne celkem 10 výherních linií na kterých výhry budeš brát od tři shodných symbolů. Velkou výhodu pak je vyplácení výher nejen klasicky zleva, ale také z opačného směru.

Symboly nižších výplat 10, J, Q, K, A tě maximálním násobkem x3,2 za pětici, ze židle asi příliš nezvednou. Lepší už je to se symboly bot, masky, nebo opasku. Přijít si můžeš v pětici až na osminásobek tvého vkladu. Nejvyšší výplaty ti nadělí symboly dopisu a meče. Za pět katan své konto naplníš parádním 20násobkem sázky.

Všemu je přítomný také symbol wildu, který nejen, že nahrazuje všechny symboly, ale také naděluje luxusní padesátinásobek, pokud se ti podaří spojit pět wildů v jedné výherní linii. Taková výhra už dokáže navodit trochu toho klidu na duši.

Lišákovi libůstky

Vzadu za válci si můžeš všimnout lišáckého ninjy, který v klidu medituje. Kdykoliv však může skočit na věc a aktivovat zajímavé speciální funkce. Po aktivaci ti lišák může vyrazit jednotlivé symboly, nebo třeba i celé válce a nahradit tyto symboly novými symboly vysokých výplat, nebo také wildy, které ještě zvyšují šanci na velké výhry.

Posledním symbolem, který jsme ještě nezmínili a klasicky nejde nahradit ani wildem, je symbol „Zatočení zdarma“. Pokud se ti podaří chytit tři a více těchto symbolů, obdržíš náhodný počet free spinů zdarma. Čím více symbolů „Zatočení zdarma“ ti padne, tím více volných otoček tě bude čekat. V bonusové hře si určitě dej pozor na symbol Extra spin, který se může objevit na ohnivých válcích a nadělit ti tak další roztočení navíc.

Nesmíme také zapomenout zmínit, že všechny extra speciály, spuštěné naším šikovným lišákem během bonusové hry, zůstanou uzamčené až do posledního volného zatočení zdarma a nadělují tak další a další výhry. Pust se do meditace a dojdi si také pro velké výhry, které tě zaručeně dostanou do pohody. 
Pan Zelený: „Red Tiger tyhle tematické automaty prostě umí. Baví mě, jak jsou hrací automaty pěkně zpracované po vizuální i zvukové stránce. Díky výplatám z obou směrů je výher víc než dost a to znamená, že já se dobře bavím.“ Pan Červený: „Tahle liška mazaná ví jak na mě! K meditaci mě sice asi nedonutí, ale u téhle online casino hry rozhodně rád chvilku posedím. Volná zatočení se zamčenými symboly vysokých výplat jsou zárukou, že mé konto bude zase o něco tučnější.“

Mrkněte také na tohle