Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 4. 10. 2021 Recenze

Fire Witch: Vykouzlí vám čarodějka úsměv na tváři?

Vyrazit za soumraku na toulku strašidelným hřbitovem chce pořádnou dávku kuráže. Ale komu by se tam nechtělo, když tam na vás mezi hroby Synotu čekají parádní výhry?

Vychutnejte si halloweenskou atmosféru

Tříválcová mašina s pěti výherními řadami je sice zasazená do temného prostředí hřbitova, symboly na herní ploše jsou ale ryze klasické. Ovocné kousky jsou doplněny bary, hvězdami a nejvyšším běžným symbolem je červená sedma, která v jedné řadě vyplatí 10násobek sázky. Rusovlasá čarodějka plní funkci wilda a sama o sobě vytváří výherní kombinaci - 3 wildy na jedné linii znamenají 20násobek sázky ve vaší kapse.

Respiny a ohnivé kolo

Znáte ten pocit, když se vám dva válce zaplní stejným symbolem, ale nevytvoří se výherní kombinace? V takové situaci si v téhle pecce nemusíte zoufat. Přes válce se proletí čarodějka na koštěti a nadělí vám druhou šanci v podobě respinu. Dva válce se stejným symbolem se zaseknou a proběhne dotočení toho třetího. To ale není všechno, když se v respinu nebo v jakémkoli jiném spinu poštěstí trefit plné plátno, spustí se ohnivé kolo s násobiteli. Díky němu se z plného plátna budete radovat dvojnásob, nebo klidně desetinásob!
Pan Zelený: „Fire Witch hraju jedině se zapnutým zvukem, protože znělka suprově navozuje tu správnou atmosféru.“ Pan Červený: „Když při těsně uniklý výhře přiletí čarodějka a dotočí plný plátno, tak je to prostě bomba. A nejradši mám následnou chvíli napětí, jestli se kolo s násobkama zastaví na desítce.“

Mrkněte také na tohle