Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Červený Pan Červený, 31. 1. 2024 Recenze

Extra Stars: Extra výhry do tvé kapsy

Zima se nám pomalu překlápí do své druhé poloviny a ty už pomalu vyhlížíš teplejší dny a více světla? Na to si bohužel budeš muset ještě chvilku počkat. Dodavatel hracích automatů Amusnet však pro tebe má něco na zkrácení dlouhé chvíle.

Pokud seš již přehlcen moderními online automaty s mnoha bonusovými funkcemi a nostalgicky vzpomínáš na klasické české hospodské automaty, tak retro výherní online automat Extra Stars je zaručeně pro tebe tím pravým ořechovým. Ulovit v něm můžeš legendární karetní hru JACKPOT CARDS a dostat se tak až ke statisícové výhře.

Ovoce všude, kam se podíváš

Extra Stars je pětiválcovým automatem s deseti výherními řádky, kde výhry sbíráš od 3 shodných symbolů. Jak už to u těchhle oldschool mašinek bývá zvykem, skladba symbolů je převážně z ovoce. V ovocném online slotu můžeš potkat celkem 9 symbolů a pěkné násobky můžeš získat i za symboly menších výplat.

K výhrám ti pomůže, že výhry se ti budou počítat zleva i zprava. Třešně a citrony sice nesou ty nejnižší výhry, kdy ve třech vrací vklad, ale v pěti už potěší pěkným desetinásobkem. Švestky a pomeranče ti v pěti přihrají násobek 15x, melouny a vína za pětici dvacetinásobek. To není úplně špatné, říkáš si?

Nejvyšší násobky ti do peněženky doručí banány a sedmičky. Již za tři sedmy bereš desetinásobek a za pětici rovných 100x. Banány ti udělají radost polovičními výhrami oproti sedmičkám. Každá výherní točka tě tak může pěkně nažvejknout. 

Hvězdné otočky

V herním automatu můžeš na válcích 2,3 a 4 narazit také na symbol hvězdy. Pokud se ti někde usadí, tak nejen, že se roztáhne přes celý válec, ale hlavně funguje jako wild, takže nahradí jakýkoliv symbol, pokud tvoří výherní kombinaci. Hvězda na prostředním válci tak může být parádním pojítkem pro ty nejvyšší výhry.

Symbol hvězdy má však ještě jednu speciální funkci. Udělí ti ještě jedno volné zatočení zdarma v podobě respinu s tím, že válec s hvězdami zůstane uzamčený a protočí se všechny ostatní válce. Dostaneš tak další šanci posbírat si super výhry do své kapsy. Kdykoliv během hraní v online casinu Sazka Hry se mohou objevit jackpot cards. Dokážeš jako první otočit tři karty s pikami a odnést si tak ten nejvyšší jackpot?
Pan Zelený: „Vždy když nemám chuť přemýšlet nad složitými mechanikami, tak jdu na online casino hry od Amusnetu. Tenhle provider nikdy nezklame a vždy mi naservíruje to pravé retro, které mám rád.“ Pan Červený: „Když už chytnu pětici, tak vím, že mě to hodí hodně nahoru, a to i když to jsou třeba jen třešně. Já si ale rád počkám hlavně na ty sedmičky. A třeba mezitím shrábnu i ten jejich jackpot.“

Mrkněte také na tohle