Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 24. 3. 2022 Jackpoty

Platinový a diamantový jackpot začínají na ještě vyšší částce!

Exkluzivní platinový Apollo jackpot a Diamond Synot jackpot, které najdete pouze v online casinu Sazka Her začínají na ještě vyšší částce!

Diamantový Synot jackpot se nám zvedá ze startovní částky 100 000 Kč na trojnásobnou částku 300 000 !

Na Synot automatech už se 3 výherci mohli radovat z půlmilionové výhry. Astronomického zlatého jackpotu dosáhl v únoru hráč Petr. Hráčka Miluše jako první získala maximální výši diamantového jackpotu již minulý rok a po ní se mohl těšit z výhry hráč Jan, který ho získal teprve nedávno.

V únoru dokonce zacinkaly v jeden den 2 diamantové jackpoty, takže se vám může zadařit opravdu kdykoli.

Kromě jackpotů se i hráči Jakubovi povedl mistrný kousek. Džin mu totiž ve hracím automatu Aladdin and Golden Palace splnil více než jen jedno přání. Skoro uprostřed února a téměř na jeho konci mu totiž nadělil dvě maximální výhry v hodnotě 500 000 Kč, takže si celkem odnesl ze dvou výher úžasný 1 000 000 Kč! Pohádkový sen se mu tak splnil na jedničku!

Platinový Apollo jackpot bude raketově narůstat

Jedinečný platinový jackpot od Apolla místo, aby začínal na 200 000 Kč bude začínat na mnohem vyšší hranici, a to neskutečných 350 000 Kč!

Platina je velmi cenným, drahým kovem a proto je také tento jackpot tak unikátní. Rekordmanem zůstává prozatím hráčka Martina, která si na konci ledna pro sebe ukořistila platinový jackpot Apolla v hodnotě 438 508 Kč.

Stanete se jedním z dalších jackpotových výherců?

Mrkněte také na tohle