Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Červený Pan Červený, 4. 11. 2023 Recenze

Easy Fruit: Očesej nejovocnější hru v našem casinu

Nové výherní automaty nemusí být vždy plné speciálních funkcí a netradičních symbolů. Naopak se spousta výrobců často vrací ke kořenům a vydává novinky v retro stylu, ve kterých hraje prim hlavně ovoce a klade se důraz na přehlednost a jednoduchost. Přesně takový je i online slot Easy Fruit od Tech4Betu. Vymačkáš kromě šťávy z ovoce taky ‚juicy‘ Royal Jackpot?

Král v přehlednosti

V naprosté většině ovocných mašin jde hlavně o trefení sedmiček, zvonků, nebo jiných hodnotných symbolů, přičemž každý z nich vyplácí jinak vysoké násobky. Hrací online automat Easy Fruit je výjimkou potvrzující tohle nepsané pravidlo. Na pěti válcích o pěti výherních liniích najdeš jen 4 běžné symboly – třešně, citróny, pomeranče a švestky. Tenhle online automat je tak rekordmanem v nejnižším počtu symbolů, což z něj dělá jednoznačně nejpřehlednější slot na Sazka Hrách. Navíc všechny symboly vyplácí stejné výhry a nemusíš tak při každé trefě lovit v paměti, které z ovocí je nejvyšší – trojice vrací sázku, čtveřice ho ztrojnásobí a za pět ovocných kousků máš v kapse 5násobek.

Free spiny s obřími výhrami

Jednoduché mašiny jsou fajn, ale kdyby neměly něco navíc, byla by to přeci jen trochu nuda. Proto zde nechybí čtyřlístkový wild, který kromě nahrazování symbolů vytváří výherní kombinace i sám o sobě a může ti nadělit až 25násobek sázky. Jediné, co neumí, je nahradit modrofialové hvězdy, které fungují jako bonus symboly a spouští free spiny zdarma. Určitě uvítáš, že k získání otoček zdarma nepotřebuješ nutně 3 scattery – už za dva totiž obdržíš tři točky zdarma. Tři hvězdy kdekoli na plátně už znamenají slušnou porci 10 zatočení zdarma. A teď si drž klobouk – všechny výhry se během volných zatočení násobí x10! Povede se ti v bonusovce urvat lajnu wildů za 250násobek?
Pan Zelený: „Ještě jsem neviděl, aby měl hrací automat jenom 4 symboly a všechny vyplácely stejně. Easy Fruit sice vypadá jako klasika, ale vlastně jde o celkem netradiční mašinu. Baví mě, že při výhře hned vim, na čem jsem.“ Pan Červený: „Na tomhle typu slotu bych bonusovku úplně nečekal, takže mě mile překvapilo, když mi padly dvě hvězdy a dostal jsem za ně free spiny zdarma. I pouhý tři točky zdarma umí díky násobiteli x10 pořádně nasypat 😊!“

Mrkněte také na tohle