Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Červený Pan Červený, 24. 1. 2024 Recenze

Dragon´s Fire: Okradeš draka o poklady?

V bájných legendách a pohádkách o neuvěřitelných pokladech se často setkáme s mytologickými obránci, kteří je brání. Velmi často je právě takovým obráncem hrozivý drak a na to si troufnou jen opravdový hrdinové. Dodavatel hracích automatů Red Tiger si pro tebe jeden takový poklad a draka připravil v opravdu žhavém online automatu jménem Dragon´s Fire. Najdeš v sobě hrdinství a troufneš si vydat se do dračího brlohu pro legendární big winy?

Barevné snůšky vajec

Výrobce výherních online automatů Red Tiger je známý svým parádním grafickým zpracováním a skvělým zvukovým doprovodem. Tentokrát ti představíme pětiválcový hrací automat Dragon's Fire se 40 výherními řádky a výplatami od třech shodných symbolů. 

Výherní symboly jsou rozděleny podle barev. Každá barva má své vejce a pak svého draka. Symboly vajec zastupují symboly nízkých výplat a draci zase vysokých výplat. Za fialové symboly tedy obdržíš méně než za zelené. O něco více dostaneš za červené a ty nejvyšší výhry budeš brát za zlaté symboly.

K top výhrám ti pomůže symbol žhnoucího dračího oka, jediný symbol, který vyplácí již od dvou. A když se ti jich podaří poskládat do výherního řádku 5, tak obdržíš pětinásobek tvého vkladu. Na vše z levé strany dohlíží drak, který se čas od času rozletí a vychrlením ohně zaplní náhodné sloupce oblíbenými symboly wild, nebo Free spins a dá ti tak další možnosti získat velké výhry.

Pokud spojíš dva a více wildů ve výherní linii, tak se můžeš těšit na výhru. Na pravé straně má drak své vejce, které tu také neleží jen tak. S každou po sobě jdoucí výhrou ti vejce zvýší o jeden stupeň hodnotu násobitele pro následující výherní kombinace.

Bonusovka s možností vyhrát více než 10 000násobek

Jak jsme již zmiňovali, tak na herním poli budeš potkávat také symboly „Free Spins“. Tři a více těchto symbolů ti spustí bonusovou hru s free spiny zdarma. Na začátku bonusové hry si zvolíš jeden ze symbolů, který ti odkryje kolik budeš mít v bonusové hře volných otoček zdarma.

Jak už bývá zvykem, tak bonusová hra je skvělou možností, jak získat ty největší výhry. Díky, tomu, že ti scattery můžou padnout i v bonusovce, dostáváš tak možnost si počet volných toček zdarma zvyšovat.

Během zatočení zdarma se ti samozřejmě, za po sobě jdoucí výhry, opět zvyšuje násobitel, ale náhodně může padnout také velké dračí oko, které ti násobitel může zvednout rovnou až 10x. Celkově tak své výhry můžeš znásobit až 50x a sebrat více než 10 000násobek tvého vkladu! Zahraješ si na hrdinu, porazíš draka a sebereš jeho poklad do své truhlice? A kdo ví, možná pak bude i princezna. 😊 
Pan Zelený: „Další luxusní bedýnka od Red Tiger. Tenhle provider to prostě umí. Parádní grafika mě okamžitě vtáhne do hry a já se cítím jako v dračím doupěti. A vůbec mi nevadí, když na mě drak vychrlí nějaké ty wildy.“ Pan Červený: „Tady se opravdu vyplatí počkat si na bonusovku. Zvyšující se násobitel ve mě dokáže pořádně rozproudit krev. A když na mě dračice mrkne tím svým svůdným očkem a hodí mi tam x10, tak bych se hned zamiloval.

Mrkněte také na tohle