Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 21. 7. 2020 Recenze

Dice 81: Klasika z českých kasin na Sazka Hrách!

Naši hráči milují hrací automaty od Apolla! I proto jsme přidali už 16. hru od tohoto výrobce, který je jedním z nejoblíbenějších na českém casino trhu vůbec. A stejně jako na zbylých 15 hrách jste i na Apollo automatu Dice 81 ve hře o jackpoty!

O free spinech rozhodne hod kostkou

Jak už 81 v názvu hry napovídá, novinka v naší nabídce je čtyřválcový výherní automat. Hlavními symboly jsou různé druhy ovoce, zvoneček, žolík a kostka. Pokud se objeví alespoň tři kostky, po kterých je slot pojmenovaný, spustí se bonusovka s free spiny zdarma. Za tři kostky získáte jeden hod, za čtyři kostky pak hody dva. Hodnota, která padne na kostce nebo kostkách, se pak rovná počtu otoček zdarma.

Čtyři stejné symboly k výhře

Na jedné z 81 výplatních linií na vás čeká výhra až 180 tisíc korun. Sázky se pohybují v rozmezí 5 až tisíce korun. Ale pozor! Hráči nemusí být zvyklí na to, že k výhře potřebují na každém válci alespoň jeden stejný symbol. Tři zvonečky prostě výhru nepřivolají.
Pan Zelený: „Chvilku mi trvalo, než jsem si zvykl, že potřebuju alespoň jeden stejný symbol na válci. Adrenalin při hodu kostkou je ale suprový!" Pan Červený: „Tuhle klasiku si snad musel vyzkoušet každý, kdo někdy hrál v Česku v kamenné herně. Jednoduchá hra, ve které je super, že i žolíci sami o sobě vyplácí výhry!"
Kancelář pozadí Kancelář popředí

Mrkněte také na tohle