Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Červený Pan Červený, 26. 4. 2022 Recenze

Diamondz: Ulovte z automatu nádherně vybroušené diamanty!

Synot nám přichystal luxusní zábavu plnou těch nejkrásnějších drahokamů. Pečlivě vybroušené drahé kameny házejí odlesky na všechny strany a netrpělivě čekají na svého majitele. Kolikakarátový diamant ulovíte?

Šťavnaté ovoce a vysmátý šašek

Ovocný pětiválcový automat se může pyšnit 20 výherními liniemi. K výhře potřebujete trefit alespoň 3 stejné symboly a výherní tabulka obsahuje klasický payout. Nižší výhry získáte za třešně a citróny, střední za pomeranče se švestkami a vyšší za hrozny s melouny. Nejcennějším symbolem je tady sedmička, za kterou v 5 kusech dostanete 25násobek sázky. Wildem je Joker s šaškovskou čepicí, který vám může padnout na všech válcích kromě prvního.

Diamantová nálož free spinů

Sesbírejte alespoň 5 diamantů, které fungují jako scattery a 5 toček zdarma je vašich. Ty se mohou objevit na kterémkoli válci a nadělit vám celkovou výhru, která je na nich zobrazená. Na diamantech se dá vytočit výhra v rozpětí od 0,25 po 10násobek sázky. Součet částek v symbolech diamantů, které vám spustily bonusovou hru pak můžete získat, jakmile ulovíte speciální diamant na zlaté desce. Za každý diamant na zlaté desce tak můžete získat celkovou výhru, se kterou byla spuštěna, což je opravdu skvělé. Navíc 5 free spinů lze spustit znovu s maximálním počtem úžasných 50 toček zdarma!
Pan Zelený: „Připadám si jak na výletě do klenotnictví. Z toho lesku mi až přechází oči. Joker ostatní symboly při výhře hezky vykrystalizuje a krásně se na to kouká. Hra je chytlavá a počet vylepšení je ideální na pochopení a parádní výhru.“ Pan Červený: „Diamanty vidím opravdu často. Teď už jich jenom posbírat pěknou řádku a bonusovku mám v kapse. 5 free spinů sice nevypadá tak dobře, ale opak je pravdou, díky speciálním diamantům a opětovnému spuštění může být výhra pěkně vysoká. Ty tři diamanty na zlaté desce jsou top a s každým se mi hned zvedne nálada!“

Mrkněte také na tohle