Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 5. 8. 2021 Recenze

Diamonds: Lapíte všechny drahokamy?

Nablýskanou mašinu Diamonds od Tech4betu si zamiluje každý hráč, který má rád starou dobrou klasiku. Už prostý název hry napovídá, že ve hře nenarazíte na žádné složitosti, což ale nijak nesnižuje herní požitek, právě naopak. Populární vyplácení výher stylem criss cross a štědré wildy zkrátka musí potěšit každého.

Diamanty ve třech variantách

Jak je u her od tohoto výrobce zvykem, i zde si můžete vybrat, na kolika válcích to roztočíte. Tříválec má 27 výherních řad, čtyřválec 81 a pětiválec 243. Ve všech variantách se tedy můžete těšit na oblíbenou mechaniku vyplácení výher, kdy stačí trefit stejný symbol na třech po sobě jdoucích válcích zleva, přičemž nezáleží na jeho pozici. A který symbol vám vynese nejvíc? Za 3 platinové sedmičky zkasírujete na tříválci 50násobek, za 4 na čtyřválci 160násobek a na pětiválci vyhrajete za 5 sedmiček dokonce 320násobek, a to už je něco. Na pětiválci můžete trefit opravdu velké násobky, ale cesta k nim vede přes nízké výhry. Naproti tomu na tříválci vám tři sedmičky vyplatí více než stejný počet symbolů na pětiválci. Hodně také záleží na tom, zda ve výherní kombinaci narazíte na wilda.

Wild parádně znásobí vaše úlovky

Zlatou placku s nápisem wild v této hře rozhodně chcete vidět. Výhry vám totiž vynásobí x2 a když padne na více válcích, tak se ještě vynásobí mezi sebou. Čím více válců, tím větší násobitel lze díky wildům urvat, maximum je x16 za čtyři wildy na pětiválci. Už se dvěma wildy a násobkem x4 se ale můžete dočkat skvělých výher. Navíc každým zatočením v jakékoli hodnotě můžete trefit Royal Jackpot, který startuje na úctyhodných 250 tisících. Za jakou sázku ho pokoříte?
Pan Zelený: „Jsem rád, že Tech4bet v této hře zvolil motiv vzácných kamenů, ovoce mám sice rád, ale je fajn občas potěšit oko i jinýma obrázkama. Nejradši mám dvacetsedmičku, protože tříválec, na kterým wild může násobit výhry x4, se jen tak nevidí.“ Pan Červený: „Suprová mašina, v principu podobná peckám jako Multiplay 81 nebo Multivegas 81. U těch ale není možnost pětiválce, a tudíž ani wilda s násobkem x16, takže můj favorit je jasnej 😊.“

Mrkněte také na tohle