Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Červený Pan Červený, 26. 10. 2023 Recenze

Diamond Wild: Diamantová horečka na Sazka Hrách

Výherní automaty od společnosti iSoftbet se v našem online casinu těší velké oblibě. Jedním z nejhranějších online slotů od tohoto providera je oldschoolový peckový hrací automatu Diamond Wild. Jestli máš rád válce plné klasických symbolů, free spinů zdarma, ale i okamžitých výher, pak je tahle mašina právě pro tebe!

Lepší jízda než po BARech

Už při otevření online automatu si budeš rázem připadat, jako kdybys usedl ke klasické „bedně“ v Las Vegas. Z pěti válců, na kterých můžeš vyhrát na dvaceti výplatních liniích, na tebe budou koukat symboly, které jsou s těmito retro mašinami neodmyslitelně spjaty – třešně, zvonky, dolary a taky tři různé BARy, které mají tu výhodu, že za ně shrábneš drobnou výhru i v případě, že na linku nepadnou tři stejné. Nejvíc vyždímáš ze sedmiček, které v pětici naděluji 50násobek sázky, a ještě víc tě potěší diamant s nápisem WILD, který nejenže nahrazuje běžné symboly, ale sám utváří výherní komba. Pokud se ti povede trefit pět těchhle krasavců na jednom řádku, máš v kapse krásný 125násobek. 

Zhodnoť svou sázku až x2500!

Free spiny zdarma má rád snad každý hráč a ani v tomhle online automatu tak nesmí chybět. K jejich získání potřebuješ, aby kamkoli na válce padly tři symboly FREE GAMES a bonus v podobě osmi toček zdarma může začít. Na zatočeních zdarma je skvělé i to, že se během nich všechny tvoje výhry dvojnásobí. Jestli ti to přijde málo a rád bys zažil mnohonásobnou radost, posviť si na blyštivé diamanty, které jsou hlavním trhákem tohohle slotu. Vyplácí totiž výhry nehledě na to, kde se na válcích nachází a platí tu jednoduché pravidlo: Čím víc, tím líp. Zisk ti přinesou už čtyři diamanty kdekoli. Osm těchto vzácných minerálů ti nasype 1000násobek a devět kousků znamená jackpot v hodnotě 2500násobku tvojí sázky. Nasbíráš je všechny?
Pan Zelený: „Jednoduchej výherní automat, kterej ale nabízí za málo peněz hodně muziky. Za maxbet 160 korun si tu můžu přijít na víc než 400 tisíc, a navíc tu můžu točit i za dvacetník, když mám zrovna hluboko do kapsy.“ Pan Červený: „Tomuhle stroji snad nic nechybí. Wildy, free spiny s násobitelem – to je něco pro mě. Nejvíc mě ale baví diamanty, který sypou výhry, ať jsou kdekoli 😊.“

Mrkněte také na tohle