Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 4. 9. 2023 Recenze

Diamond Heist Hold and Win: Staň se lupičem obřích výher!

Leze ti už za celé léto ovoce krkem a máš chuť vyzkoušet něco nového? Co takhle zahrát si na chvíli na lupiče diamantů a pořádně si napakovat kapsy? V dnešní době už na úspěšnou loupež nestačí kukla a dětská pistolka. Proto je tenhle výherní automat od iSoftBetu prošpikovaný moderními vychytávkami a bonusy, se kterými pronikneš i do těch nejstřeženějších trezorů. V těch se mezi drahokamy skrývají i jackpoty!

Hrací automat plný napětí

Světem plným paklíků dolarů, zlatých cihliček, drahých hodinek a diamantů tě provede zkušený lupič Johnny s cigárem v koutku. Ten je v téhle dvacetiliniové mašině nejhodnotnějším symbolem, za který v pětici sklidíš 25násobek sázky. Pořádnou dávku zábavy a adrenalinu zažiješ už během základní hry, a to díky náhodným modifikátorům, které se mohou spustit během jakékoli otočky a nadělit ti až 6 wildů navíc, vynásobit tvou výhru až x10 anebo přidat až 10 mystery symbolů. S těmihle fígly budeš výhry házet do pytle ostošest, ale to hlavní teprve přijde.

Vyhraj více než 4500násobek sázky!

Diamond Heist patří mezi pecky, kde si i za málo peněz poslechneš hodně muziky. Při maximální možné sázce 100 Kč je maximální výhra přes 460 tisíc, trefit krásné částky i za pár korun tu není nic neobvyklého. Jak to bývá u her podobného ražení, i tady je potenciál pro ty největší výhry hlavně v bonusových hrách, a ty si pro tebe iSoftBet připravil hned dvě.
 
Správná loupež se neobejde bez pořádné dodávky. 3, 4 nebo 5 těchto symbolů ti tak přiveze 8, 10 nebo 12 free spinů zdarma. Nejde ale o jen tak ledajaké otočky zdarma – s každým spinem se zvyšuje násobitel výher, a strop určitě nemusí být x12. Scattery totiž mohou padat znovu, čímž se zvyšuje šance na trefení pořádné rakety. Navíc i za dvě dodávky během bonusu dostaneš 3 točky gratis!
 
Druhým z bonusů je Heist Mode. Ten se spustí, když kamkoli na plátno padnou 3 červené rozbušky. Dostaneš 20 zatočení zdarma, ve kterých jsou na válce přidány diamanty s různými násobky. Cílem bonusu je trefit aspoň 5 diamantů, a dostat se tak do obřího trezoru. V něm diamanty zůstanou na svých místech a obdržíš 3 respiny, které se resetují zpět na 3, když se ti podaří najít další diamanty. Můžou padnout i klíče, které zpřístupní další trezory, ale i červené alarmy, které když padnou 3, loupež je u konce. Podaří se ti v sejfech najít jackpot v podobě barevných mini, major a mega diamantů? Čapni ten červený a 500násobek sázky máš v kapse!
Pan Zelený: „Tohle je bezesporu jedna z nejakčnějších her v našem casinu. Těžko vypíchnout, co mě na ní baví nejvíc, ale největší napětí jsem zažil při respinech, když jsem otvíral jeden sejf za druhým.“ Pan Červený: „Luxusní stroj, nejvíc mě chytly free spiny zdarma. Rostoucí násobitel s každou další otočkou je pro mě to pravý vořechový, obzvlášť když padnou další scattery. To pak každá otočka může bejt ta osudová 😊.“

Mrkněte také na tohle