Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Červený Pan Červený, 29. 1. 2024 Recenze

Devil’s Number: Vytáhni z pekelných hlubin ďábelské výhry!

Toužíš po extrémně velkých výhrách a máš pro strach uděláno? Tak roztoč temné válce nového hracího automatu Devil’s Number od výrobce Red Tiger. Hrací automaty tohoto providera si vychutnáš exkluzivně jen v našem online casinu Sazka Hry. Bude k tobě peklo štědré?

Napij se výherního lektvaru

Horrorový online slot si tě podmaní nejen skvělou grafikou, ale i promakanými zvuky, které navozují tu správnou atmosféru. Mašina má pět válců se čtyřmi sloty na válec a výhry v něm budeš chytat na třiceti výherních řadách. Menší výhry posbíráš za klasické karetní znaky 10, J, Q, K a eso. Recept na ďábelskou výhru pak najdeš v tajemných svitcích a knihách. Nakonec ty nejvyšší odměny se vaří v kotlích, jejichž obsah stočíš do satanských flakónů s lebkami místo uzávěrů. Za tyhle lahvičky dostaneš v jedné linii 12násobek sázky.
 
Do hraní online automatu může kdykoli náhodně zasáhnout sám vládce pekel. První bonusová funkce funguje tak, že když padne výhra s nižšími symboly, tak lehnou popelem, a na válce dopadají nové symboly, takže máš v jednom spinu zdarma šanci na výhru. Možná ještě lepší pekelníkův trik je spjatý s vysokými symboly, které mohou být při výhře náhodně vylepšeny tak, aby vyplácely ještě více (až 2násobek původní hodnoty).

Ďáblovo číslo spouští otočky zdarma

Jakmile padnou na prostředních třech válcích tři devítky, otočí se, aby zformovaly ďábelské číslo 666 a nadělí ti 12 free spinů zdarma, během kterých naplno poznáš sílu čertovských kejklí. Klíčem k úspěchu ve volných zatočeních nejsou jen vysoké symboly, ale i ty nízké.
 
Jakmile padne výhra s karetním znakem, automaticky proběhne respin, a navíc se daný symbol odstraní z válců pro příští spiny, čímž se zvedá šance na to, že ulovíš symboly vyšší. Když chytneš výhru s vyšším symbolem, tak ten se naopak vylepší tak, aby vyplácel vyšší výhry, a to po celý zbytek bonusu. Postupně se tak mohou všechny nízké symboly vypařit z válců a zůstanou ti jen ty, ze kterých vytřískáš maximum. Povede se ti je vylepšit všechny?
Pan Zelený: „Tahle mašina potěší nejen oko, ale i kapsu. Na bonusový točky zdarma se fakt vyplatí počkat, když se upgradujou vysoký symboly, tak to pak může bejt v každým spinu pekelná řežba!“ Pan Červený: „Tenhle herní automat nehrajte před spaním, nebo se vám bude o strašidelných zvucích zdát jako mě. Naštěstí mi pekelník ve free spins nadělil i slušnej big win, kterej ty noční můry zahnal 😊.“

Mrkněte také na tohle