Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 29. 8. 2021 Recenze

Dark King Forbidden Riches: Království temného lorda 

Temný pětiválec na motivy fantasy od NetEntu vás přivítá v doupěti temného lorda, který vládne strašlivou silou. Milovníci Pána Prstenů si s vydařenou grafikou a epickou hudbou rozhodně přijdou na své. Všude je cítit zkáza a smrt, kterou dokresluje hluboký démonický hlas.

Děsivé symboly z pekla

V tmavé síni se nachází 20 výherní linií se spoustou svíček, škaredých hlav a zlatých řetězů. Barevné symboly s nestvůrami vám přinesou tučnější výhry než klasická písmena. Nejhodnotnější jsou hlava Saurona a světle modrý orb za které získáte při 5 kusech úžasný 25násobek sázky.

Krvavé diamanty

Modrý orb je Wildem a podle počtu těchto orbů v poli se vám výhra pěkně znásobí, a to až dokonce 5krát. Rudý diamant zde funguje jako scatter a tři nebo víc těchto rubínů vás dostanou do bonusovky, kde díky uzamčeným wildům máte možnost ulovit další točky navíc. Maximálně můžete získat až 15 free spinů. 5 předem určených světle modrých pozic ve tvaru kříže vám hezky uzamkne wildy a parádní výhra už je na cestě!
Pan Zelený: „Tajemná hudba mě fakt baví. Připomíná mi to Warcraft s Arthasem. Skvělá atmosféra při hraní mě dokáže pořádně nadchnout.“ Pan Červený: „Násobitel mi hezky zvýší výhru. Vždycky chci nasbírat co nejvíc modrejch koulí, ať to sype o sto šest.“

Mrkněte také na tohle