Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Červený Pan Červený, 15. 8. 2021 Recenze

Crystal Quest Deep Jungle: Proklestíte si cestu k maximální výhře?

Když se vydáte na honbu za poklady do zapomenuté džungle na vlastní pěst, nejspíš se lehce ztratíte. To ale neznamená, že byste měli házet flintu do žita. Vývojáři z Thunderkicku v této hře připravili takový balík vychytávek, že projít neznámými končinami vstříc parádním výhrám pro vás bude hračka.

Nekonečné spiny s rostoucím násobitelem

Jak napovídá název, hra je plná krystalů nejrůznějších barev a tvarů. Nejhodnotnějšími symboly jsou strážci džungle, kobra a opice. Obzvlášť opice vypadá, jako by vám chtěla zhatit plány, ve skutečnosti vám ale v 6 kusech nasype 20násobek sázky, a navíc vyplácí výhry i ve dvou. Pokaždé, když vyhrajete, symboly explodují a shora napadají nové, jeden spin se tak může pořádně protáhnout. Každým takovým výbuchem navíc vzroste násobitel pro další výhru. Tento násobitel nemá žádný stanovený strop a díky tomu, že hra má 4096 výherních řad, je zde velká šance, že se výherní šňůra pořádně natáhne. Cestu k pořádným ziskům vám usnadní i symboly wild a mystery, který má podobu zářící kobří hlavy a může se proměnit na jakýkoli běžný symbol.

Vytuněná bonusovka

V takhle nabitém stroji samozřejmě nesmí chybět free spiny. Když najdete kdekoli na herní ploše 3 nebo více ozubených pokladnic, čeká vás 12 až 21 volných toček. Během nich nemusíte smutnit, když je nějaké zatočení nevýherní. Pokud jsou v takovém spinu na plátně wildy, tak vybouchnou a odstraní symboly ve vodorovném i svislém řádku, aby se uvolnilo místo pro výhru. Vylepšení oproti základní hře se dočkal i násobitel. Ten totiž roste každou úspěšnou točkou, a i když přijde spin bez výhry, neresetuje se. Navíc k získání dalších extra spinů vám stačí 2 truhly. Tahle pecka rozhodně stojí za vyzkoušení a kdo ví, třeba vám vynese maximální výhru a zhodnotíte sázku 15000x!
Pan Zelený: „Thunderkick má fakt skvěle promakaný bonusovky, čekání na ně chce ale někdy hodně trpělivosti. V Crystal Questu mi to čekání nevadí, protože i základní hra je plná akce.“ Pan Červený: „Kdo by nechtěl za jednu sázku točit několikrát a pokaždý s vyšším násobitelem? Tahle mechanika je prostě boží a v bonusu je vyšperkovaná k dokonalosti.“

Mrkněte také na tohle