Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 20. 1. 2022 Recenze

Crystal Quest Arcane Tower: Honba za drahokamy pokračuje!

Hravá grafika, neotřelé motivy a možnost vyhrát snové částky i za nízké vklady. Tím vším jsou proslulé hry od švédského Thunderkicku, jehož mašiny jsou v česku dostupné exkluzivně na Sazka hrách. V pokračování hry Crystal Quest se vydáte do říše mocného čaroděje. Jaké poklady ukrývá v tajuplné věži?

Natáhněte výherní šňůru na maximum!

Vyhrát na tomhle šestiválci není žádná věda. Výhry se vyplácí stylem „criss cross“, takže stačí najít 3 a více stejných krystalů na sousedících válcích počínaje vlevo. Mocný čaroděj jako nejvyšší symbol ve hře vás odmění už ve dvou kusech, v šesti shrábnete 20násobek sázky. Kromě toho má čaroděj pod špičatým kloboukem další triky. Před jakoukoli točkou může ze své věže vyslat na jeden z válců klonovací kletbu a sousedící válce se tak podle toho vybraného válce zkopírují. Takhle se může naklonovat klidně všech 6 válců, což ve spojení se 4096 výherními liniemi může přinést kouzelné výhry. Navíc po každém úspěšném spinu následuje funkce Avalanche, při které výherní symboly vybuchnou, na plátno napadají nové symboly, a ještě se zvýší násobitel o jednu úroveň. Zkrátka čím víc padá výher, tím jsou díky rostoucímu násobiteli větší, a to všechno v rámci jedné otočky.

V truhlách se ukrývají free spiny

Ve starodávně vyhlížejících truhlách sice nenajdete knihy čar a kouzel, ale k magickým výhrám vás mohou dovést free spiny, které dostanete za 3 tyto pokladnice. Minimum je 12, ale když truhel padne víc, může jich být až 21. V bonusovce je funkce Avalanche pořádně vylepšená. Každá výhra navýší násobitel o x1 stejně jako v základní hře. Nevýherní spin ale násobitel neresetuje, takže při troše štěstí se dočkáte několika toček s luxusním násobkem. Skvělé je i to, že další extra spiny získáte už za dvě truhly. Nesmíme opomenout ani wilda, který má ve free spinech kromě nahrazování symbolů ještě jednu funkci. Když se objeví v nevýherní točce, odstraní symboly ve svislém a vodorovném řádku, aby na plátno mohly napadat nové symboly a vytvořit tak další výhry.
Pan Zelený: „Pokračování Crystal Questu je sice dost podobný první hře, ale v kopírování válců vidím povedený vylepšení. Miluju to napětí, když se označí první válec a já už pak jenom čekám, kolik válců se naklonuje.“ Pan Červený: „Hry od Thunderkicku mám spojený s heslem ‚hodně muziky za málo peněz‘ a platí to i pro Crystal Quest. Díky rostoucímu násobiteli v bonusovce můžu proměnit i pětikorunu na pořádnej balík.“

Mrkněte také na tohle