Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 20. 3. 2024 Recenze

Crazy Weather: Přivítej tornádo big winů!

Válce hracích automatů jsou někdy jako počasí. Období sucha, kdy z válců nevyždímáš ani kapku střídají přeháňky menších výher a každý napjatě očekává přívaly dešťů, které s sebou přinesou potřebnou vzpruhu v podobě pořádných big winů. 
 
Na rozdíl od počasí se výsledek spinů nedá predikovat, ale stejně jako při vysílání předpovědi, ani v tomto online slotu Crazy Weather od providera Casimi nechybí sympatická moderátorka. Ta pro ostřejší slova nejde daleko a s vtipem tě provede touhle zábavnou online hrou.

Vyhrávej za každého počasí

Faktor zábavy je určitě důležitý, výherní automat bez výher by ale nejspíš nikoho nebavil. Radosti z výher si při hraní tohohle pětiválce s dvaceti výplatními liniemi užiješ dosyta, počítají se totiž nejen zleva, ale i zprava. A o jakých výhrách se bavíme? 
 
Čísla ukazující, jakou teplotu naměřil teploměr, ti přinesou spíš menší zisky do 5násobku sázky. Ikony znázorňující rozmary počasí jako vítr, sníh nebo bouřky ti už na konto přihodí o něco větší sumy od 5 do 20násobku, a jakmile zaprší, vyleze sluníčko a vytvoří se duha, vykouzlí ti úsměv na tváři 25násobek tvé sázky.
 
Na prostředních třech válcích můžeš narazit na kompasy, které fungují jako mystery symboly a tutově tě nasměřují k zisku, kdy se tvoje sázka zhodnotí náhodně vylosovaným násobitelem x10 až x50.
 

Respiny i divoký hurikán

Ke každému online automatu neodmyslitelně patří i wild symbol, a jelikož tady vyhráváš s obou stran, máš tu k ruce hned dva žolíky. Ty nejenže nahrazují chybějící symboly do výherní kombinace, ale také spouští oblíbené respiny, při kterých se ti neodečítá sázka. 
 
Zleva chodí sněhová vločka a zprava zase slunce v plné síle. Objevují se vždy na prvním, respektive posledním válci a postupně se posouvají doleva a doprava, čímž získáváš zdarma extra šanci na výhru.
 
Pokud se wildy symboly srazí na libovolném válci, spustí se výherní tornádo v podobě bonusové hry. V té tě čeká 10 free spinů zdarma, během kterých se může při každé otočce náhodně změnit až 7 symbolů na wildy. Bude počasí na tvojí straně?

Zahraj si automat zdarma nebo za peníze a penízky budou padat jako kapky deště.
 
Pan Zelený: „Vývojáři z Casimi zvolili v tomhle online slotu nejen neobvyklou tématiku, ale i zajímavé speciální funkce. Srážka wildů mi připomíná herní automat Reel Sheriff od Synotu, tady si ale místo jedné mystery výhry užiju 10 free spins s potenciálem pro obří výhry!“ Pan Červený: „Co si budem lhát, série dead spinů nebo nedotočený mystery symboly dokážou pěkně naštvat. V týhle pecce se tomu ale díky trefným komentářům slečny moderátorky od srdce zasměju 😊.“

Mrkněte také na tohle