Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 14. 9. 2021 Recenze

Cosmic Voyager: Pro výhry až ke hvězdám

V nové pecce od Thunderkicku se vydáte do galaxie, ve které vesmírné zákony fungují trochu jinak. Planety se zde netočí kolem slunce, ale na pěti válcích, nad kterými bdí bájný Cosmic Voyager. Bude k vám Pán kosmu štědrý?

Expandující symboly

Kromě planet ve hře narazíte také na vesmírná tělesa různých tvarů, mohutnou hvězdu a zlatou masku Cosmic Voyagera. Všechny symboly kromě planet vyplácí výhry už ve dvou kusech, v plné linii vás hvězdy odmění 100násobkem a masky dokonce 250násobkem sázky. Už v hlavní hře se můžete těšit na funkci, díky které lze urvat parádní výhry i za nízké vklady. Vždycky, když jeden ze symbolů zabere celý první válec, tak každý další shodný symbol kdekoli na plátně také expanduje přes celý válec. Výhry se pak vyplácí za všech 10 linií a ani nevadí, když spolu pokryté válce nesousedí. Nechybí ani wild, který se sice neroztahuje, ale když během speciální funkce nezaplníte jedním symbolem všechny válce, tak může přijít vhod.
 

Zaplníte celé plátno?

Wild s nápisem Cosmic Voyager funguje zároveň jako scatter, takže 3 tyto symboly kdekoli na válcích spustí 10 free spinů, ve kterých je funkce s expandujícími symboly ještě vylepšena. Během bonusu totiž ke spuštění funkce nepotřebujete, aby byl první válec zaplněný jedním symbolem. Stačí, aby na první válec padl aspoň jeden z vyšších symbolů (ty, které vyplácí výhry už za dva kusy) a ten se automaticky roztáhne přes celý válec. Pak už jenom čekáte, jestli dorazí i na zbytek válců, na kterých se samozřejmě taky roztáhne. Šance na pořádnou trefu je v bonusu opravdu velká, když se vám podaří zaplnit celé plátno zlatou maskou, urvete výhru přímo galaktických rozměrů – 2500násobek sázky. Tak na nic nečekejte, oprašte skafandry a vzhůru do vesmíru!
 
 
Pan Zelený: „Funkce expandujících symbolů mi připomíná bonusovky z her, v jejichž názvu figuruje slovo ‚book‘. Cosmic Voyager má ale obrovskou výhodu v tom, že se tahle funkce spouští i mimo free spiny, takže o napětí není nouze.“ Pan Červený: „Super je i to, že se můžou roztáhnout všechny symboly, ne jenom ten vylosovanej, jak to známe z knížek.“

Mrkněte také na tohle