Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 25. 5. 2021 Recenze

Corsair Queen: Svezte se na pirátské vlně výher!

Synot a dobrodružné výpravy do všech koutů světa jdou skvěle dohromady. Tentokrát se vydáte na pirátské lodi vyplenit kupecký přístav. Okouzlíte svým lupičským umem samotnou královnu korzárů?

Co se skrývá v podpalubí?

Na dvaceti výherních řadách tohoto pětiválce najdete kromě karetních hodnot J, Q, K a A také symboly, které potřebuje každý pirát pro úspěšnou plavbu. Láhve (je v nich vzkaz nebo rum?), mapu k pokladu, kompas a pořádnou pirátskou loď, která je už před zakotvením v přístavu narvaná truhlami plnými zlata. Pokladnice fungují jako scattery, pro výplatu výhry nemusí být srovnané na výherní linii a pět těchto truhel vám vynese dvacetinásobek sázky. Klíčovým symbolem je ale půvabná rebelka, královna pirátů. Ta vám dopomůže k parádním úlovkům, protože funguje jako wild a navíc spouští bonus!

Bonusovka plná wildů

Když se rusovlasá pirátka ukáže v celé své kráse na jednom ze tří prostředních válců, už pomalu můžete začít počítat kořist. Dostanete 5 free spinů, ve kterých se herní pole rozšíří o horní a spodní řádek, čímž se navýší počet výherních linií na 40. Hlavním lákadlem bonusovky je ale wild. Ten se totiž roztáhne přes celý válec a zůstane tam zamčený po celý bonus. Když se během volných toček objeví další pirátka, tak vám nadělí další spin gratis a také se roztáhne a uzamkne na svém válci. Se třemi válci zaplněnými wildy jsou výhry zkrátka zaručené, pak už jen čekáte, jak tučné budou.
Pan Zelený: „Je fajn, že ke spuštění free spinů nemusím čekat na 3 bonusový symboly, protože to je vždycky o nervy. Tady stačí, aby pirátka zaplnila celý válec, a bonus je doma.“ Pan Červený: „5 spinů v bonusovce sice není moc, ale když pirátská krasavice dorazí i na další válce, tak je to prostě bomba!“

Mrkněte také na tohle