Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 19. 6. 2021 Recenze

Color Pop: Posilněte se lektvarem štěstí na cestě za výhrou

Z tajuplného lesa, který jste prozkoumali ve hře Enchanted Winnings, vede stezka za dalšími pohádkovými výhrami ve hře Color Pop. Tahle hříčka, která září všemi barvami, vás stejně jako další pecky od výrobce Neogames zaujme pěknou grafikou a netradiční mechanikou.

Znásobte své výhry až x10!

Vyhrát je v této hře opravdu jednoduché. Nemusíte sledovat žádné výplatní linie, ke shrábnutí peněz vám stačí najít 3 stejné bonbony v některém z 9 herních polí. Tato pole jsou ve hře pojmenované jako tikety a můžete si vybrat, jestli budete hrát na 3, 6 nebo všech 9 tiketů. Sázka na jeden tiket se pohybuje od 50 haléřů do 25 Kč. Za každou výhru jste odměněni tím, že symboly v okénku popraskají, objeví se nové symboly a ty, když vytvoří výherní kombinaci, znásobí se úlovek x5. Poté se proces zopakuje a případná další výhra se vynásobí x10. Za pouhé 3 oranžové bonbony ve tvaru koruny vynásobené x10, získáte 10000násobek sázky na jeden tiket.

Lektvary spouští bonusovku

Když vám kamkoli napadají 3 symboly lektvarů štěstí, určitě se jimi posilněte, protože štěstí vám na magické stezce přijde vhod. Klikatá cesta je lemována násobky sázky na jeden tiket a o tom, jak velký bude finální úlovek rozhodnou hody kostkami. Máte k dispozici 3, ale můžete si vyházet i extra pokusy navíc. Podaří se vám doskákat až na 1500násobek?
Pan Zelený: „Tahle pecka od Neogames mě fakt chytla, je to fajn odlehčení od klasických válcových her. Nejlepší je, když se výhry scházej ve více polích zároveň a násobiteli se to tam jenom hemží.“ Pan Červený: „Tady mě nejvíc nadchla bonusovka, v ní můžu ukázat, jak jsem dobrej v házení kostkou 😊. Rád hraju jenom na 3 tikety, protože když trefím vzácnější kombinaci nebo bonus, výhry jsou poměrově větší.“

Mrkněte také na tohle