Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 29. 4. 2022 Recenze

Cesta do Egypta: Režírujte svojí cestu k výhře!

Po úspěšné zlatokopecké expedici ve hře Červená horečka se pan Červený a pan Zelený rozhodli pokračovat ve svých dobrodružstvích s Tech4betem. Tentokrát se vydali mezi pyramidy do Egypta a výsledkem je parádní mašina, kterou si můžete vychutnat ve čtyřech různých verzích!

Show pana červeného

Každému hráči sedí něco jiného. Šéfové Sazka Her i studio Tech4bet to dobře vědí, a tak si tento pětiválec s dvaceti výplatními řadami můžete do jisté míry upravit podle svého gusta. Hned na začátku si vyberete, jak budou fungovat speciální symboly wild a bonus. Role wilda se ujal v převleku faraona pan Červený a zhostil se jí náramně. Zvolíte si Expand wilda, který se roztáhne přes celý válec pokaždé, když může doplnit výherní kombinaci nebo dáte přednost násobení vašich úlovků s wildem x2? Nejvyšší výhry přináší pan Zelený přestrojený za mumii (15násobek v 5 kusech) a pan Červený ukrytý v soše sfingy (30 a 40násobek).
 

Najde pan Zelený klíč k bohatství?

Pan Zelený si jako správný dobrodruh nasadil klobouk ve stylu Indiana Jonese a vydal se v egyptském chrámu hledat tu nejlepší bonusovku. A našel hned dvě – Free spins a Win spins. Obě bonusovky se spustí, když přistanou 3 bonus symboly na prostřeních třech válcích. Free spiny jsou klasické volné točky, jejich výhoda je ale v tom, že jich můžete při troše štěstí získat až 50, když odkryjete tu správnou sošku. Když si vyberete Win spins, tak spinů zdarma dostanete sice jen 5, zato ale máte garantováno, že každá točka bude výherní. I když si verzi wilda i bonusovky volíte už po spuštění hry, můžete to kdykoli změnit – stačí vpravo nahoře kliknout na červenou nebo zelenou ikonu a rozjet jinou verzi. Tahle pecka vás zkrátka zabaví na dlouho a může vám nasypat luxusní výhry. A kdo ví, třeba na vás ze sarkofágu vybafne kromě pana Zeleného i Royal jackpot, který startuje na 300 000 Kč!
Pan Zelený: „Tenhle výlet jsem si fakt užil. Jsem rád, že mi kolega přenechal úkol najít ideální bonusovku. Osobně dávám přednost Win spinům, protože co je doma, to se počítá 😊.“ Pan Červený: „Já jedu spíš na riziko, takže Free spiny v kombinaci s wildem x2 jsou pro mě jasná volba. Když se jich povede najít 50 a výhry s wildem se v nich násobí, tak je to slušná jízda. Jinak bych řekl, že v tom faraonským hávu mi to celkem sekne, asi tak někdy zkusím vyrazit do kasína.“

Mrkněte také na tohle