Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Červený Pan Červený, 17. 4. 2022 Recenze

Cash Noire: Dopadněte zločince a získejte odměnu!

Když jde o tematické pecky, patří Netent mezi jedničky na trhu s online automaty. Ve hře Cash Noire nakouknete do kuchyně detektiva Flinta, který se snaží usvědčit prohnaného Pit Vipera z hrozivých vražd. Máte odvahu se postavit po bok vyšetřovatele a vyřešit tenhle případ?

1024 cest k posbírání důkazů

Graficky skvěle zpracovaný pětiválec nabízí 1024 výherních linií, k výhře tak stačí najít 3 stejné po sobě jdoucí symboly. Za lupu, skleničku skotské nebo třeba za dýku shrábnete spíš drobnější výhry, za hlavní aktéry případu si už ale přijdete na zajímavé částky. Po každé výhře následuje oblíbená funkce Avalanche – symboly tvořící výhru popraskají a shora napadají nové symboly, což se může během jedné točky neomezeně opakovat. Nejdůležitější součást hry je takzvaná Crime Zone, což je červeně vyznačená oblast náhodně umístěná na válce při každém spinu. Vždy, když padne výhra s nějakým symbolem, který je v této zóně, seberete jeden ze 13 důkazů vedoucích k usvědčení zločince. Po shromáždění 3 a 7 stop se Crime Zone rozšiřuje na 4 a 5 políček, takže šance na rozlousknutí případu se ještě zvýší.

Pronásledování ve free spinech

Za shromáždění všech důkazů jste odměněni super napínavými 6 free spiny, ale může jich být daleko víc. Vedle válců totiž na mapě probíhá automobilová honička s Pit Viperem. Po každé výhře v Crime Zone auto popojede na mapě a vy tak postupně získáváte další extra free spiny. Navíc čím víc se přibližujete zločinci, tím víc roste výherní násobitel, a to až do x10! K tučným výhrám a rychlejšímu postupu v případu ještě dopomáhá mystery symbol. Obzvlášť když padne v Crime Zone, tam totiž obsadí všechny pozice a sbírání důkazů i progres na mapě ve free spinech se tak může pořádně urychlit.
 
Pan Zelený: „Tohle se Netentu fakt povedlo. Cash Noire je originální pecka, která se nepodobá snad žádné jiné hře v nabídce. Sbírání důkazů občas není žádnej med, ale když se to konečně povede, tak to stojí za to!“ Pan Červený: „Hra je nabitá funkcemi, které na první pohled vypadají složitě. Po chvíli ale člověk zjistí, že do sebe skvěle zapadaj. Jednotlivý výhry sice nejsou nijak obrovský, díky funkci Avalanche a criss cross vyplácení výher se ale vždycky pěkně nasčítaj 😊.“

Mrkněte také na tohle