Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Červený Pan Červený, 29. 12. 2023 Recenze

Burning Fruits: Ovoce, které tě rozpálí

Dej si chvíli pohov od vánočního shonu, zrelaxuj se u novinky od Adell a doplň potřebnou dávku vitamínů. Klasický výherní online automat Burning Fruits je plný ovoce, které tě nadopuje šťavnatými výhrami. Čeká na tebe i vánoční bonus v podobě Adell jackpotu?

Spalující výhry

Online slot Burning Fruits je ten pravý stroj pro fanoušky staré dobré klasiky. Nabízí ovoce na pěti válcích s pěti výherními liniemi, díky čemuž je jednoduchý, což ale neznamená, že by nedokázal nasypat parádní big winy, právě naopak.

Z ovocných kousků tě budou zajímat hlavně pomeranče, kiwi a melouny, za které si v pětici odneseš 32, 64 a 128násobek sázky. Kiwi s melounem navíc stejně jako prémiové královské koruny a šťastné sedmy vyplácejí menší výhru i ve dvou kusech. Tím pravým dopingem pro tvojí peněženku budou právě prémiové znaky. Ty umí slušně nadělit už ve čtyřech kusech, v pěti pak navýší tvoje konto o luxusní 256 a 500násobek!

Divoký požár i násobení výher

Ač jde o ovocnou oldschoolovku, na své si přijdou i hráči, kteří nedají dopustit na bonusové funkce. Přeci snad každému přijde vhod nějaká ta extra šance na výhru. První z nich ti poskytne plamenný symbol wild. Ten nejenže nahrazuje na válcích chybějící symboly, ale také se umí rozplápolat přes celý válec, čímž tvoje zisky ještě umocní.
 
Druhý trik hracího automatu Burning Fruits, který ti do kapsy přihraje slušné sumičky, mají na svědomí nižší ovocné symboly. Jakmile se ti podaří trefit 3, 4 nebo všech 5 válců s jedním druhem ovoce, celá výhra se ti znásobí x3, x4 nebo dokonce x5. 100násobek sázky tak rázem získáš i za švestky a třešně. Plné plátno jahod nebo malin pak znásobí tvoji sázku dokonce x200!
Pan Zelený: „Tolik druhů ovoce v jednom online slotu se jen tak nevidí. Líbí se mi, že tu natrefím i na pro většinu automatů netradiční jahody nebo maliny. Navíc tu hned čtyři symboly vyplácí výhru už ve dvou kusech, takže i přes nízký počet linií tu výhry padaj celkem často 😊.“ Pan Červený: „Když padne první válec plný jednoho ovoce a druhý válec s wildem, tak hořím nedočkavostí. Padne stejný symbol i na ten třetí? Zaplní celý plátno? To napětí zkrátka miluju!“

Mrkněte také na tohle