Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Červený Pan Červený, 4. 8. 2023 Recenze

Buffalo Race: Odneseš si ze savany tučnou kořist?

S hracími automaty od providera Casimi se v našem online casinu roztrhl pytel, ze kterého vyběhlo i stádo divoké zvěře. Roztoč pecku Buffalo Race, pochytej za doprovodu afrických bubnů rozzuřené buvoly, a shrábni kořist v podobě tučných výher!

Hon na výhry začíná

Jedna z největších předností tohoto šestiválce je to, že k zisku výhry stačí najít tři stejné symboly umístěné zleva kdekoliv na válcích. Nemusíš si tak dávat pozor na přesné pořadí symbolů, stejně jako v oblíbených ‚criss cross‘ hrách. Kromě klasických karetních znaků ve hře narazíš na hyeny a žirafy, lvího samce, a největších úlovků se dočkáš skolíš-li majestátné slony nebo divoké buvoly. Při honu na výhry ti přijde vhod i wild symbol, který nahrazuje všechny znaky a zvířata.

Ulov pořádnou kopu free spinů!

Když ti stopu zkříží symboly Scatter, máš se na co těšit. Už nápis na tomhle symbolu dává jasně najevo, co bude následovat – Free spins. Za tři a více Scatterů si jich vychutnáš minimálně 8, když trefíš všech 6 bonus symbolů, čeká tě dechberoucích 100 otoček zdarma! A nejsou to jen tak ledajaké točky zdarma – počíhej si hlavně na wildy, které jsou v bonusu pořádně vylepšené. Kromě klasické funkce žolíka ti ve free spinech budou výhry ještě násobit, a to buď x2, x3 nebo dokonce x5. Navíc můžou kdykoli během bonusu padnout další Scattery s extra porcí zatočení zdarma. S touhle výzbrojí se ti budou lovit big winy jako po másle!
Pan Zelený: „Se zapnutým zvukem se cejtim úplně jak někde na safari. Hra má příjemnou grafiku a díky 4096 liniím mi každou chvíli padne nějaká ta výhra. Tohle je výprava podle mýho gusta 😊.“ Pan Červený: „Přede mnou žádný zvíře jen tak neuteče, a to hlavně ve free spinech zdarma. V bonusu se díky násobícím wildům moje lovící schopnosti ještě umocní. Buvoli, třeste se!“

Mrkněte také na tohle