Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 25. 11. 2021 Recenze

Bounty Belles: Zachraň město před bandou pistolnic!

V odlehlém westernovém městečku si obyvatelé už nějakou dobu užívají klidu a míru. Ale jen do doby, než do města vtrhne gang obávaných banditek a způsobí tam pořádný rozruch. Pomůžeš šerifovi obnovit narušený pořádek?

Získej odměnu za dopadení

Vytočit výhru na tomto pětiválci od iSoftbetu není nic těžkého, automat má totiž 243 výherních linií, takže stačí, aby padnul stejný symbol na třech po sobě jdoucích válcích. Kromě karetních hodnot nesmějí chybět klobouky, podkovy, revolvery a další symboly z divokého západu. Na 3., 4. a 5. válci před tebou utíkají 3 banditky, na které je vypsaná odměna. Abys je lapil, potřebuješ na 1. a 2. válci trefit šerifův odznak, který funguje jako wild a zároveň spouští režim Wild bounty. Během tohoto módu dojde k roztažení posledních třech válců o jeden nebo dva řádky, čímž se navýší počet výherních řad až na 1125. Pak už jenom stačí, aby se na posledních třech válcích ukázaly všechny členky gangu. Zvlášť pečlivě pátrej po blondýně, která se objevuje na 5. válci. Na její hlavu je totiž vypsána nejtučnější odměna – až 100násobek sázky!
 

Free spiny v saloonu

Kde jinde dopadnout banditky na útěku než při jejich odpočinku v saloonu? Když ti kdekoli padne 3 a více symbolů Bonus, dostaneš 10 až 15 free spinů, během kterých se režim Wild bounty spouští častěji, a tak máš větší šanci na pochytání celé bandy. Navíc se v jakékoli bonusové točce může spustit funkce Deadman’s draw, ve které si vystřílíš násobitel až x10 pro následující spin. Díky tomu je v bonusu obrovský potenciál, vytočit můžeš více než 10000násobek sázky!
Obrázek - Free spiny v saloonu
Pan Zelený: „Když se v bonusu sejdou v jednom spinu obě speciální funkce, tak to fakt stojí za to, a to i když se nepovede lapit všechny banditky. U týhle hry se člověk nenudí, a navíc je doplněná suprovou hudbou.“ Pan Červený: „Ty tři pistolnice jsou celkem kočky, ale odměny za jejich dopadení jsou lákavější, takže moje kolty jsou v tomhle případě nemilosrdný 😉.“

Mrkněte také na tohle