Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Červený Pan Červený, 10. 2. 2021 Recenze

Book of Sheba: Objevte bohatství starověké Sáby!

Automaty, které mají ve svém názvu slovo “book“ bývají většinou spojovány s tematikou starého Egypta a nabízí bonusovku se suprovou mechanikou. Ve studiu iSoftbet se rozhodli hru zasadit do orientálního prostředí starověké Sáby a bonusové kolo posunuli ještě na vyšší level. Na co se můžete těšit?

Obří výhry i za nízké vklady

Na pětiválcovém slotu o deseti výherních řadách najdete kromě karetních hodnot 10, J, Q, K a eso symboly spjaté s tematikou automatu. Zlatá maska, šperky, lev a královna ze Sáby vám zajistí výhry i ve dvou. Symbol knihy na červeném pozadí funguje jako wild a zastupuje tak všechny symboly, a zároveň plní funkci scatteru, tedy symbolu, který je potřeba k získání bonusu. Trefte alespoň 3 knížky kdekoli na plátně a otevře se vám brána k pohádkovým výhrám.

Vylepšená bonusovka

Než se spustí 10 free spinů, musí se vylosovat bonusový symbol. Už zde přichází od iSoftbetu první vychytávka. Symbol totiž můžete jednou odmítnout a spustí se náhradní listování knížkou. To se skvěle hodí, když se vylosuje některý nižší symbol a vy tak nemáte co ztratit a zkusíte získat jeden z cennějších symbolů. Následuje 10 toček, ve kterých budete vyhlížet právě ten vylosovaný symbol. Když se objeví kdekoli na plátně ve dvou nebo ve třech (podle hodnoty symbolu), vyšrafuje se přes celé válce a vyplatí výhru ze všech linií, i když symboly nejsou vedle sebe.

Dalším vylepšením je symbol zlaté knihy. Ta může přijít jen v bonusu na prostředních válcích a když se objeví, tak se válec podbarví zlatě, což není jen tak pro parádu. Funguje to tak, že když na ostatní válce dorazí váš bonusový symbol, tak se jím automaticky zaplní i zlatý válec, i když se na něm symbol nenachází.

Na tomto automatu můžete své peníze zhodnotit opravdu skvěle. Za maximální sázku 40 Kč lze vyhrát přes 400 000 Kč. Takový výherní násobek mnoho her nenabízí. Určitě se vyplatí hru zkusit i za nižší vklad, minimum je koruna.
Obrázek - Vylepšená bonusovka
Pan Zelený: „iSofbet ukázal, že i klasická knížka se dá dobře vytunit. Zlatý válce v bonusu přijdou vhod, protože i když nedorazí kýžený počet symbolů, tak je zlatý válec vykouzlí.“ Pan Červený: „Miluju to rozhodování, jestli vylosovanej symbol vezmu a nebo jestli budu riskovat. U nízkých hodnot je to jasný, já ale většinou gemblim i ty vyšší symboly. Chci prostě chytit královnu, aby byl potenciál co největší!“
Kancelář pozadí Kancelář popředí

Mrkněte také na tohle