Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Červený Pan Červený, 26. 8. 2021 Recenze

Boofa: Objevte tajemství egyptské hrobky

Tento mysteriózní 5 válec od Apolla s 10 výherními liniemi vás přenese do starověkého Egypta. Stanete se dobrodruhem, který postupně objevuje tajemství ukrytá kolem břehů Nilu. Povede se vám získat bájné zlato?

Drsňák s bičem naděluje

Propracovaná grafika s napínavou hudbou vás krásně vtáhne mezi sochy starobylého chrámu. Nejnižší výhry získáte klasicky za symboly písmen s desítkou (10, J, Q, K, A) a vyšší pak za symbol bohyně Aset se Scarabem, které ve tmě pěkně září. Nejluxusnější výhry dostanete za zlatou knihu, hlavu faraona nebo ještě vyšší za drsného cestovatele s kloboukem, kde si za můžete odnést při pěti kusech 200 nebo 500násobek sázky.

Zlatá kniha s lebkou

Bonusovky jsou tu dokonce tři. Wildem je magická zlatá kniha, která se může otevřít pouze vyvoleným. Stačí vám 3 tyto knihy, které se spojí a jste v bonusovce „Bonus Book“ s free spiny, kterých dostanete rovnou deset. Ještě, než začne bonusovka, náhodně je určen symbol, který se může roztáhnout a zvýší tak velikost vaší výhry. Je paráda, že se v bonusovce dají ukořistit další točky navíc. Druhá bonusovka začne, jakmile vám přistanou 3 modře zářící skaraby, které pak nahradí herní pole se 7 velkými skaraby. Výběrem jednoho ze 7 skarabů můžete ulovit náhodnou výhru. A do třetice všeho skvělého máte možnost získat třetí bonusovku, když v poli uvidíte 3 symboly s hlavou bohyně, dostanete 2 točky na kole štěstěny, kde vám zvýší výhru násobitel.
Pan Zelený: “Ještě nikdy jsem nebyl u čtení z knihy tak napnutý. Ty výhry padaj skoro samy.“ Pan Červený: “Jsem nadšenej, že ze zlatý knihy vždycky dostanu pořádnej balík. Svítící skaraby mi výhry pěkně navýší."

Mrkněte také na tohle