Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Červený Pan Červený, 6. 6. 2023 Recenze

Bonus Fruit: Osvěž se ovocnými výhrami

Léto klepe na dveře, třešně v sadech pomalu dozrávají, a tak přišel čas na představení další vitaminové bomby z dílny Tech4betu. Kromě starého dobrého ovoce se tu můžeš těšit na násobení výher, skvělou bonusovku a Royal jackpot startující na úžasných 300 tisících. Padne ze stromu rovnou do tvého košíku?

Znásobené výhry chutnají nejlíp

Ovocný pětiválcový automat obsahuje 20 výplatních řad se symboly, které dobře zná každý hráč. Třešně, pomeranče, citróny a švestky tě sice moc nezasytí, ale z pěti melounů už se slušně napápneš 40násobkem sázky. Nesmí chybět ani zvonky a prémiové sedmičky, které ti v plné lajně nasypou luxusní 160 a 200násobek. Pořádnou raketu ale můžeš trefit i za obyčejné třešně, a to díky šaškovi. Ten kromě toho, že nahrazuje symboly jako wild, tak také násobí výhry x2. Žolíci se i násobí mezi sebou, takže 4 wildy v jedné kombinaci tvoji výhru znásobí x16!

Bonus, co má šťávu

Na bonusovku v téhle mašině se opravdu vyplatí si počkat. Jakmile ti padnou na prostředních třech válcích zlaté hvězdy fungující jako scatter symboly, máš v kapse deset free spinů zdarma s větší šancí na výhru. Během otoček zdarma se totiž podstatně mění mechanika hry – točky zdarma probíhají na třech válcích místo pěti, ale na více výherních řadách. Tři válce a čtyři řádky vyplácí výhry stylem criss cross, takže máš rázem 64 možností k ulovení té správné výherní kombinace. V bonusu se zkrátka můžeš těšit na pořádnou jízdu, kde žádný wild nepadne nadarmo!
Pan Zelený: „Bonus Fruit mi mechanikou připomíná mojí oblíbenou Multi 5, pecka od Tech4betu má ale tu výhodu, že v bonusovce zůstane čtvrtej řádek, takže místo 27liniovýho criss crossu sbírám výhry na 64 řadách!“ Pan Červený: „Bonusovka má fakt šťávu, ale dost mě chytla i hlavní hra. Když ve výherní kombinaci trefim 2 – 3 šašky, tak i nízký symboly jako třešně a citróny vyplácej pořádnej balík 😊.“

Mrkněte také na tohle