Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 24. 11. 2023 Recenze

Blissful Jack 40: Roztoč to na ovocném karnevalu!

Nedáš na klasické ovocné online sloty dopustit, ale už tě trochu nudí stále stejná grafika a jednotvárnost? Roztoč nový hrací automat Blissful Jack, vizuálně skvěle zpracovaná novinka z Apollo dílny potěší nejen tvoje oko, ale taky konto. Najdeš v bedně s ovocem ukrytý i exkluzivní platinum Apollo jackpot?

Válce plné vitamínů

Pětiválcový Apollo automat Blissful Jack 40 je napěchovaný symboly, které miluje snad každý hráč. Třešně, pomíky, švestky a citrony vyplácejí v pětici shodně 4násobek. Víc šťávy vymačkáš z hroznů a melounů, a nejvíc tě potěší zlaté BARy a sedmičky, které tvůj kredit navýši o 12 a 20násobek sázky za pět kusů.

Ten pravý šmrnc dodává hře bohatě nalíčená tanečnice. Slečna, která je jak vystřižená z karnevalu v Riu, totiž funguje jako wild a umí válce pořádně roztančit. Často se totiž tímto symbolem zaplní celé válce, což je ve spojení se 40 výplatními liniemi skvělá výhoda. Žolík navíc umí vytvořit výhru i sám o sobě a v pětici za něj zkasíruješ 50násobek sázky. 

Mystery bonus a kopa free spinů

V tomhle online automatu se rozhodně nemusíš bát nudy. Napětí a extra šance na výhru tu zajišťují hned dvě bonusové funkce. Tou první jsou mystery výhry, které obdržíš za fialové karnevalové škrabošky. Čím víc těchto symbolů ve výplatní linii, tím větší může pobrat výhry – pětice masek garantuje náhodně vylosovanou výhru v rozmezí 4 – 50násobku sázky.

Nechybí ani free spiny zdarma, které se spustí, když ti kdekoli padnou aspoň 3 symboly Bonus. Čím víc těchto scatter symbolů trefíš, tím víc volných otoček si užiješ. A ať už si přijdeš na 10, 20 nebo 30 zatočení zdarma, můžeš během nich kdykoli dostat nášup dalších toček. Rozehraj ovocnou mašinu a vyhraj balík peněz!
Pan Zelený: „Moc pěkný online slot, pohodový hudební doprovod mi dodává tu správnou výherní náladu. Je super, že se tu furt něco děje, každou chvíli padají výhry a na lepší úlovek tu nečekám hodiny. Bomba!“ Pan Červený: „Miluju, když padaj tanečnice po celých válcích. To pak v obejváku s telefonem v ruce tančím oslavnou sambu 😊.“

Mrkněte také na tohle