Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 13. 9. 2019 Recenze

Birds on a Wire: Jak vysoká výhra přiletí?

Studio Thunderkick umí vždy zaujmout stylem svých her. A automat Birds on a Wire není výjimkou! Je sice trošku morbidní, ale to, že animovaní ptáčci na drátech elektrického vedení umí pobavit, vědí i animátoři ze slavného Pixaru.

Pozor! Už přilétají...

A při sledování hry se opravdu zdá, jako by se tvůrci nějakým animákem opravdu inspirovali. Automat přichází se zajímavým zpracováním, kdy místo klasického točení válců symboly přilétávají. Hlavními aktéry hry jsou totiž kreslení ptáčci, kteří usedají na dráty elektrického vedení. Pokud utvoří jednu ze 17 výherních linií, dostanou elektrickou ránu, spadnou a nahradí je jiní pestrobarevní opeřenci. Pokaždé když vyhrajete, zvedá se i hodnota multiplikátoru, který může zajistit až pětinásobek výhry. Na podobném principu funguje například i hra Esqueleto Explosivo od stejného studia.

Automat je pětiválcový a hodnota vašich sázek se může pohybovat od 2,5 do 50 korun na jeden přílet k drátům. Maximální možnou výhrou je 450 tisíc.

Obrázek - Pozor! Už přilétají...

Až 34 free spinů

Pokud se ve hře objeví alespoň 3 symboly krabice s ukrytou kočkou, získáváte deset volných otoček. Během nich můžete ale vyhrát až 24 dalších spinů zdarma a věřte, že je to opravdická jízda. V tomto režimu totiž platí multiplikátor od 4 až do 20, což může zajistit opravdu nádherné výhry. Navíc na konci bonusové hry se roztáčí spin, který trvá až do chvíle, než přijde výhra.
 
Pan Zelený: „Birds on a Wire jsou skvělou oddechovkou, ve který lze ulovit pořádnej balík!" Pan Červený: „Trošku morbidní automat mě zaujal svým vzhledem. A free spiny? Vždycky přinesou krásnou výhru!" 
Kancelář pozadí Kancelář popředí

Mrkněte také na tohle