Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Červený Pan Červený, 31. 8. 2022 Recenze

Exkluzivní automat Bikers Gang 27: Zažijte nebezpečnou jízdu s motorkářským gangem!

Studio Tech4Bet připravilo automat na míru všem, kteří se nebojí na to pořádně šlápnout a rozjet se po dálnici na plné pecky. Nahoďte motorkářskou vestu bez límce a rukávů s nášivkami vašeho klubu, nasedněte na stroj a můžete vyrazit. Prstem přejeďte přes spojku, zlehka přidávejte plyn a předveďte na frajera krasojízdu na zadním kole!

Harley-Davidson je prostě klasa

Stylový lebkový tříválec nabízí 27 výherních linií s oblíbenou mechanikou vyplácení criss-cross. Najdeme tu klasické karetní symboly (J, Q, K, A), o trochu výhodnější železný kříž Choppers se třináctkou a velmi hodnotnou červenou vlajku s lebkou ve středu. Nejvýnosnějším symbolem je motor choppera, za který v 3 kusech inkasujete 200násobek sázky. Nařáchlej děda zastupuje pozici wilda, takže když se objeví v poli, může hned pošéfovat výhru.

Dálnici vládne mystery chopper

Trefte 3 choppery a dostanete možnost ulovit 20 až parádní 100násobek sázky. Navíc za 3 bonusové symboly značící dálnici „Route 66“ jdete do bonusové hry s 15 točkami zdarma. Nejenomže v ní můžete točit free spiny, ale k tomu se vám každá výhra trefená v bonusovce znásobí x2, a to už panečku teprve jízda!
Pan Zelený: „Nejdrsnějším a nejznámějším motorkářským gangem bude pro mě vždycky klub Hells Angels, kterej už je známej dlouhou dobu a jejich vesty vzbuzují patřičný respekt. Líbí se mi, jak symboly při výhře začnou díky animaci krásně hořet. V týhle hře to má výhodu, že se můžu projet motorkou po dálnici extra vysokou rychlostí a mám to bez pokuty!“ Pan Červený: „To není motorka, to je chopper Zeleňáku! Typická je pro něj dlouhá přední vidlice s předním kolem na konci, které má znatelně větší průměr oproti zadnímu. Ve hře jsem získal po chvilce 3 mystery choppery, pak na to bonusovku a už jsem vysmátej. Hudba je mimochodem fakt nářez!

Mrkněte také na tohle