Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 15. 5. 2021 Recenze

Beat the Beast: Cerberus’ Inferno

Ocitli jste se v říši mrtvých, a právě jste samotného boha podsvětí oškubali o pořádný balík peněz. Bránu říše ale hlídá tříhlavý pes Kerberos. Podaří se vám ho obejít ve hracím online automatu Cerberus Inferno od Thunderkicku?

Wild přes celé válce

K tomu, abyste Háda obrali, potřebujete trefit na jedné z 9 výherních linií alespoň 3 karetní hodnoty 10, J, Q, K a eso. Vyšší symboly, artefakty podsvětí, vyplácí výhry už ve dvou. „Boss“ této hry, trojhlavý pes Kerberos, je nejvyšším symbolem, který v pěti kusech nadělí 150násobek sázky. Ve hře jsou dva druhy wildů – symbol „W“ a zlatý emblém s Kerberem, který připomíná minci pro převozníka. První z nich je skvělý v tom, že vždy obsadí celý válec. Ten druhý navíc funguje jako scatter, 3 a více těchto symbolů spouští bonusovku.
 

Získáte maximální násobitel x6666?

Online sloty od Thunderkicku jsou oblíbené hlavně díky tomu, že jdou na nich vytočit obří výhry i za nízké vklady. Cerberus’ Inferno není výjimkou. V bonusu dostanete 10 volných toček, ve kterých se dost zásadně změní mechanika hry. Místo 9 výherních řad jich je ve free spinech zdarma 243, takže se výhry vyplácejí způsobem „criss cross“, stačí trefit 2 nebo 3 symboly na po sobě jdoucích válcích. 243 linií v kombinaci s wildem, který může chodit po celých válcích, jsou celkem slušné zbraně k poražení Kerbera. Během bonusovky navíc můžete kdykoliv chytit na válcích za 3 scattery dalších 10 zatočení zdarma. Získat tak ďábelský násobitel x6666 není vůbec nemožné.
Obrázek - Získáte maximální násobitel x6666?
Pan Zelený: „Výherní automaty od Thunderkicku mě vždycky zaujmou jak zpracováním, tak i tematikou. Cerberus‘ Inferno je zatím asi nejlepší hra ze série Beat the Beast, hlavně díky mechanice v bonusu.“ Pan Červený: „Miluju, když ve free spinech zdarma obsadí wild hned první dva válce. To už je mi pak celkem jedno, co dorazí, protože je to vždycky bomba. Když se k wildům nachomýtne trojhlavá bestie, tak se samozřejmě nezlobím.“
Kancelář pozadí Kancelář popředí

Mrkněte také na tohle